Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z ogromną radością informujemy, że firma KMP po raz trzeci z rzędu zdobyła prestiżowy tytuł Remanufacturer Roku 2024! Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 15 maja 2024 roku w Brukseli, a Dyrektor Generalny firmy, Jan-Michael Sieg, z wielką dumą odebrał nagrodę. "To wyjątkowe osiągnięcie stanowi potwierdzenie naszego nieustannego dążenia do doskonałości w zakresie jakości oferowanych produktów i usług." - zapewniał podczas ceremonii.

"Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za to kolejne wyróżnienie, które po raz trzeci z rzędu staje się dowodem uznania dla naszego zaangażowania. Sukces ten nie byłby możliwy bez nieustannego wsparcia ze strony naszych cenionych klientów, dostawców, partnerów biznesowych oraz wszystkich pracowników. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Państwu za zaufanie i owocną współpracę." - z dumą dziękował Pawel Czupryński, Prezes Zarządu KMP Print Technik Polska. 

Otrzymanie tytułu Remanufacturer Roku 2024 przez firmę KMP jest nie tylko ogromnym wyróżnieniem, ale również potwierdzeniem kluczowej roli w branży. Nie dziwi więc fakt, że cały zespół jest dumny z tego, że może stanowić integralną część społeczności, która stawia na innowacje i zrównoważony rozwój.

 

kmp

od lewej do prawej: Jonas Sieg, Jan-Michael Sieg, Paweł Czupryński, Christian Malaurie

KMP – lider w dziedzinie alternatywy!

KMP to firma, która od ponad 35 lat opracowuje, produkuje i dystrybuuje kompatybilne materiały eksploatacyjne do drukarek o wysokim standardzie jakości produktów. Jako największa w Europie firma rodzinna w swojej branży należy do liderów rynku.

Wybór KMP na Remanufacturera Roku 2024 to ogromne zobowiązanie na przyszłość. Jak zapewnia Zarząd firmy będzie on nadal ciężko pracował, aby nieustannie udoskonalać wszystkie procesy i oferować swoim klientom jeszcze lepsze produkty i usługi.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Asortyment KMP obejmuje głównie kartridże do drukarek atramentowych, tonery, taśmy barwiące i węglowe, a także taśmy termotransferowe. Firma wyróżnia się na rynku wyjątkowo wysokim poziomem produkcji pionowej. Dzięki konwergencji niemal wszystkich etapów rozwoju i produkcji „pod jednym dachem” osiągamy bezpieczeństwo produkcji i większą niezależność od dostawców. Jeśli poszukujesz sprawdzonego dostawcy materiałów eksploatacyjnychi, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym. Zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i przedstawi szczegółową ofertę.

KMP – eksploatacja na najwyższym poziomie!

KMP PrintTechnik Polska Sp. z o.o.
Al. Krakowska 88
05-090 Sękocin Stary
tel. +48 22 720 09 09
fax: +48 22 720 17 71

 

Wybrane ogłoszenia

Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Młodzież miała wyzwanie...
Poszukiwany handlowiec!
Fluo marki Main Paper
Idealny dla każdego
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Poszukiwani pracownicy
Dla dzieci 4+ z 20 aktywnościami.
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Szeroka oferta pamięci w firmie Rafcom

    Z początkiem grudnia do oferty firmy Rafcom wprowadzona została szeroka oferta pamięci przenośnych marki Kingston. Wśród tradycyjnych pamięci przenośnych można znaleźć także te, które idealnie nadają się do smartfonów i tabletów. Wartością większości z nich jest fakt, że prócz praktycznego zastosowania idealnie nadają się na prezent z logiem firmy dla jej kontrahentów.

    Więcej…  
  • Marka s'cool w reklamie mebli

    27 lipca 2017 roku w mediach ukazała się reklama mebli Paged, w której pokazane zostały także produkty z naszej branży. Na takie wyróżnienie zasłużył asortyment, który posiada w swojej ofercie firma Leviatan-Poligrafia. Jaki to produkt? Zobacz w video.

    Więcej…