Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tusze z chipami hybrydowymi

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych NOWOŚĆ
Kontakt KMP PrintTechnik Polska Sp. z o.o.

kontakt@kmppl.com
Godziny pracy biura:
od poniedziałku do piątku 8.00 – 16.00

22 720 09 09 / 22 720 17 71

Al. Krakowska 88,
05-090 Sękocin Stary
https://kmppl.com/

Opis

Tusze kompatybilne z HP 953XL, 957XL, 963X

KMP PrintTechnik Polska, będąc pionierem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań dla druku, wprowadza na rynek nowe modele z chipami hybrydowymi, stanowiąc kolejny krok w ewolucji technologii druku. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, produkty KMP stają się nie tylko wyjątkowo wydajne, ale również bardziej odporne na aktualizacje oprogramowania, co znacząco zwiększa komfort użytkowania. Co więcej, dzięki zastosowaniu chipów hybrydowych, tusze KMP nie są podatne na blokowanie przez drukarkę, co eliminuje frustrujące sytuacje związane z niemożnością kontynuowania drukowania z powodu "zablokowanych" materiałów eksploatacyjnych.

Aktualnie w ofercie dostępne są tusze kompatybilne z popularnymi modelami drukarek, takimi jak HP 953XL, 957XL oraz 963XL, zapewniając użytkownikom szeroki wybór i możliwość dopasowania do swoich indywidualnych potrzeb. Dzięki wysokiej jakości tuszom KMP, użytkownicy mogą cieszyć się doskonałymi wydrukami oraz długotrwałą trwałością, co przekłada się na znaczne oszczędności i zadowolenie z efektów końcowych.

Nieustannie rozwijając swoją ofertę, KMP PrintTechnik Polska zapowiada, że kolejne modele tuszy z chipami hybrydowymi będą dostępne już wkrótce, co jeszcze bardziej poszerzy dostępność i elastyczność w doborze materiałów eksploatacyjnych dla użytkowników różnych modeli drukarek. Dążąc do doskonałości i nieustannie podążając za najnowszymi trendami w dziedzinie technologii druku, KMP zyskuje coraz większe uznanie jako lider branży, oferujący nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również innowacyjne rozwiązania, które wpływają pozytywnie na doświadczenia użytkowników na całym świecie.

 O FIRMIE: 

KMP PrintTechnik Polska jest wyłącznym przedstawicielem KMP AG w Polsce. Asortyment KMP stanowią znakomitej jakości wkłady atramentowe, tonery laserowe, taśmy barwiące, taśmy TTR, zestawy do napełnień oraz materiały do regeneracji kartridży. Produkty KMP cechuje bardzo wysoka jakość osiągnięta dzięki pracy własnego laboratorium. Wszystkie produkty powstają na terenie Unii Europejskiej. Na tonery oraz kartridże atramentowe jest dożywotnia gwarancja. Dzięki zaangażowaniu w ciągłe doskonalenie i innowacje oraz silnej współpracy z KMP AG, firma zapewnia klientom szeroki wybór wysokiej jakości produktów oraz kompleksową obsługę i wsparcie techniczne. Wierzymy, że oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając im nie tylko doskonałą jakość wydruków, ale również oszczędność i wygodę w użytkowaniu.

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Sękocin Stary, Polska, Europa
Al. Krakowska 88, 05-090

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 881
Wyświetlony: 143
Wygasa: 2024-08-28 10:54:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Black Point nie narusza praw patentowych i wygrywa proces z Hewlett-Packard

    Sąd Apelacyjny we Wrocławiu nie podzielił zarzutów Hewlett-Packard przeciwko Black Point S.A. i 19. października br. oddalił w całości jego apelację, utrzymując w mocy korzystne dla spółki Black Point rozstrzygnięcie Sądu Okręgowego. Sąd potwierdził w wyroku, iż nie ma podstaw żeby sądzić, że produkty Black Point naruszają prawa patentowe Hewlett-Packard, co wynika z szeregu dowodów zgromadzonych w sprawie.

    Więcej…  
  • Dziewiąta edycja konkursu Zabawka Roku rozstrzygnięta!

    Tegoroczny finał był jeszcze większy, bogatszy w atrakcje i pełen niespodzianek. Było wiele emocji i dyskusji podczas obrad jury. Ale jurorzy w jednym byli zgodni ? zaprezentowane zabawki zaskoczyły ich pomysłowością, walorami edukacyjnymi i estetyką.

    Więcej…