Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

1 czerwca 2016 r. do portfolio ACTION S.A. dołączyły produkty NICI. Jest to trzeci, po HASBRO i DIONO, producent asortymentu dla dzieci, znajdujący się w ofercie czołowego polskiego dystrybutora. Umowa z NICI to kolejny krok w stronę wzmacniania pozycji spółki w branży artykułów dziecięcych.

Rynek zabawkarski w Polsce stale się rozwija i mamy w tym swój udział. Dzięki niezawodnej logistyce, 25-letniemu doświadczeniu w branży dystrybucji, zapewniamy naszym klientom dostęp do bogatej oferty znanych i lubianych marek dziecięcych. Najlepszym tego przykładem jest podpisanie umowy dystrybucyjnej z NICI. – powiedział Sławomir Harazin, Wiceprezes Zarządu ACTION S.A.Współpraca z nami to nie tylko gwarancja dostawy zamówienia na czas, lecz również pewność sprawnego finansowania transakcji i jego należyta ekspozycja.

Dla klientów Action, którzy zdecydują się na rozszerzenie oferty o produkty NICI i spełnią określone przez dystrybutora kryteria ceny zamówienia, firma gwarantuje bonusy, jednym z nich jest otrzymanie ekspozytora na zabawki NICI w ramach współpracy.

- NICI to, można powiedzieć, styl życia. Kultowe zabawki już od prawie 30 lat kochają i dzieci, i dorośli. Dlatego cieszy nas właśnie nawiązana współpraca z tym producentem. Mam nadzieję, że nasz sukces przełoży się również na sukces naszych partnerów biznesowych – dodaje S. Harazin. 

 

Wybrane ogłoszenia

Ręcznie malowane torebki.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Podręczna drukarka etykiet
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Nowość w ofercie Rozette.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Inteligentny system zarządzania...kablami

    Plączące się kable po podłodze, zajęte wejścia usb w komputerze...Ładujemy tablety, smartfony, telefony, power banki. Rekordziści potrafią posiadać kilka telefonów w jednym czasie, nie rezygnując przy okazji z tabletów i innych gadżetów (nie)zbędnych do życia.

    Więcej…  
  • Systematyczne powtarzanie jest podstawą do utrwalenia nawyków językowych

    Szkoda, że w latach, gdy uczęszczałam do szkoły, zeszyty nie były pełne notatek, które mogłyby mi pomóc w zapamiętaniu takich definicji jak: przydawka, partykuła i bliżej mi obce wyrazy. Nie ukrywam - lekcje języka polskiego nie były moimi ulubionymi. A mogło być inaczej...

    Więcej…