Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Na rynku pojawiły się 3 nowe gry firmy Egmont. Jak zwykle zaskakują fabułą i umożliwiają mile spędzony czas.

Asterix i Spółka to jedna z najlepszych gier pamięciowych, z bardzo ciekawymi, nowatorskimi regułami. Jest dynamiczna, a rozgrywka wzbudza i emocje, i śmiech. Świetnie sprawdzi się na imprezie dla dzieci, ale także w czasie spotkania starszych graczy. Gracze wykładają kolejne karty z jednej z siedmiu kategorii (np. zwierzęta, broń, mieszkańcy wioski Galów) i muszą zapamiętać ich położenie. Nowe karty cały czas pojawiają się na stole, a niektóre są zabierane - układ kart zmienia się dynamicznie.

W grze wykorzystano grafiki z bestsellerowej serii komiksowej "Asteriks".

Cena: 39,90 zł

Target: 6-106 lat

Liczba graczy: 2-8 osób

Czas gry: ok. 15 min

Autor: Reiner Knizia

Komunikat marketingowy: Gra oparta na bestsellerowym komiksie. 

Zalety:

Nowy film o przygodach Asteriksa w kinach w 2015 r, świetna zabawa, bardzo proste reguły, ćwiczy pamięć i spostrzegawczość.

Wymiary pudełka: 13,5 x 13,5 x 4,5 cm

Standard pakowania: 20 egz.

EAN: 5908215004798


Polowanie na Robale to nauka liczenia i wielkie emocje. Zadaniem graczy jest zdobycie jak największej liczby robali znajdujących się na specjalnych płytkach. Gracze zdobywają je, rzucając kostkami - im więcej oczek zgromadzą na kostkach, tym więcej robali zdobędą. Ale gdy zbytnio ryzykują, mogą stracić wszystko!

Cena: 69,90 zł

Target: 8-108 lat

Liczba graczy: 2-7 osób

Czas gry: ok. 20 min

Autor: Reiner Knizia

Komunikat marketingowy: Mocny element edukacyjny - nauka liczenia! Gra dla szerokiej grupy docelowej - dzieci, młodzież, dorośli

Wymiary pudełka: 20 x 20 x 5 cm

Standard pakowania: 12 egz.

EAN: 5908215002015  


Na stole ustawiane są specjalne kubeczki, jeden obok drugiego. Gracze gry Cappuccino przemieszczają swoje kubeczki na sąsiednie, tworząc coraz wyższe stosy. Stos kubeczków może być przemieszczany tylko na niższy stos lub tej samej wysokości. Kto na koniec gry będzie mieć najwyższy stos, wygrywa!

Cappuccino to pięknie wykonana gra logiczna.

Cena: 99,90 zł

Target: 8-108 lat

Liczba graczy: 2-4 osób

Czas gry: ok. 15 min

Autor: Charles Chevallier

Wymiary pudełka: 23 x 33 x 6 cm

Standard pakowania: 8 egz.

EAN: 5908215005320

 

Wybrane ogłoszenia

100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Farby pakowane po 500 ml.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Firma Milan poszukuje handlowca!!
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Zestaw pudełek ozdobnych
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Jedyny taki zeszyt na rynku 3 w 1

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jak odpowiednio oświetlić miejsce pracy?

    Oświetlenie w miejscu pracy ma ogromny wpływ na jakość naszego widzenia, na to, w jaki sposób postrzegamy kształty, szczegóły, czy barwy. Zwłaszcza osoby spędzające przy biurku wiele godzin dziennie i pracujące przy monitorze, powinny mieć stworzone dobre warunki do pracy wzrokowej. W ciągu dnia powinniśmy jak najdłużej korzystać ze światła dziennego, jednak zimą i jesienią sztuczne oświetlenie jest niezbędne do prawidłowego widzenia.

    Więcej…  
  • Videoreportaż z XII Wielkiej Majówki OSAA

    Zdjęcia już były, reportaż także już się ukazał - teraz zobaczcie w naszym video, jak w tym roku, przy nowym Zarządzie sieci OSAA, zorganizowane zostało coroczne spotkanie. XII Majówka jest już przeszłością, chociaż my nadal nią żyjemy.

    Więcej…