Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Mundial w Brazylii zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim wzrasta zainteresowanie najlepszą na rynku grą planszową o piłce nożnej - Goool!

Gra dostępna jest w ofercie firmy Egmont. Jak informuje producent jest ona skierowana dla dzieci powyżej 6 roku życia, tak więc jest to idealny produkt na rodzinne wieczory.

GOOOL ma proste zasady i doskonale oddaje emocje prawdziwego meczu.  Gracze są trenerami drużyn piłkarskich i rozgrywają emocjonujący mecz. Wygra zespół, który zdobędzie więcej goli w określonym czasie. Gracze przemieszczają piłkarzy po boisku, podają piłkę i strzelają bramki. Oprócz konstruowania efektownych akcji, w grze bardzo ważna jest obrona i przeszkadzanie przeciwnikowi. Jak deklaruje firma Egmont - „Goool!” to jedna z najlepszych gier planszowych. Została wydana w dwóch wersjach kolorystycznych, co pozwala na rozgrywki turniejowe.

Sugerowana cena brutto w sprzedaży to 49,90 zł.

Wybrane ogłoszenia

5 kolorów zabawy.
Zestaw pudełek ozdobnych
Totalny hit sprzedażowy!!
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Polska marka artykułów czyszczących.
Nowość w ofercie HAMELIN
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Było wesoło, wybuchowo i ...

    Tym razem nie napiszemy, że było to typowe spotkanie targowe. Tym razem od początku było jakoś inaczej.

    Więcej…  
  • Live czat na stronie RemaDays!

    Dobra komunikacja to podstawa przy sprawnym zorganizowaniu targów RemaDays. Dlatego by jeszcze szybciej i sprawniej zaczerpnąć wiedzy na temat targów Organizator zachęca do zadawania pytań poprzez specjalny Live Czat. Dział obsługi zwiedzających udzieli odpowiedzi na pytania dotyczące targów.

    Więcej…