Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Odpowiedź na to pytanie może się różnić w zależności od preferencji i zainteresowań konkretnej grupy dzieci. Niektóre dzieci mogą uwielbiać zabawę plasteliną, ponieważ pozwala im ona na kreatywne tworzenie różnych kształtów i figur. Plastelina jest miękka, łatwa do ugniatania i może być formowana na wiele różnych sposobów, co daje dzieciom poczucie osiągnięcia i radość z tworzenia czegoś własnego.

Z drugiej strony, farbki również cieszą się dużą popularnością wśród dzieci. Malowanie farbkami pozwala dzieciom wyrazić swoją kreatywność i eksperymentować z kolorami. Malowanie może być relaksujące i terapeutyczne, a także umożliwia rozwijanie umiejętności artystycznych.

Warto zauważyć, że niektóre dzieci mogą równie dobrze lubić zarówno plastelinę, jak i farbki. To zależy od indywidualnych preferencji i gustu dziecka. Niekiedy dzieci mogą wybierać różne materiały w różnych sytuacjach, na przykład korzystając z plasteliny do tworzenia trójwymiarowych figur, a farbek do malowania obrazów na płaskiej powierzchni.

Najważniejsze jest, aby dawać dzieciom możliwość eksploracji różnych materiałów i technik artystycznych, aby mogły rozwijać swoją wyobraźnię i twórcze umiejętności.

Wakacje to idealny czas na luźną twórczość. Najczęściej to właśnie wtedy dzieci zostają w domu, jadą na półkolonie bądź kolonie. Dlatego może warto wykorzystać ten czas na wiele twórczości, również tych plastycznych. A może także są wśród nas osoby, które już teraz kompletują wyprawkę? Zarówno plastelina jak i farbki przydadzą się i podczas wakacji i podczas roku szkolnego, więc inwestycja jest jak najbardziej na czasie. 

Czemu plastelina?

Zapewniamy, że kolorowa plastelina Oxford sprawdzi się idealnie do nauki i zabawy dla dzieci w każdym wieku i w każdych okolicznościach. Miękka i elastyczna, łatwo poddaje się modelowaniu, a dziecięce rączki nie męczą się podczas nadawaniu kształtów swoim rzeźbom. Intensywne kolory rozbudzają wyobraźnię i inspirują do tworzenia niezwykłych prac. Plastelina z kolei pozostaje miękka, a zbudowane figurki można rozebrać i ponownie wykorzystać do nowych pomysłów.Najważniejsze cechy plasteliny, która właśnie trafiła na rynek to:

? Doskonały dobór barwników sprawia, że kolory są intensywnie nasycone, ale nie brudzą rąk

? Miękka i elastyczna struktura pozwala łatwo nadawać dowolne kształty bez męczenia rąk

? Produkt wielofunkcyjny - doskonale nadaje się do budowania figurek, wycinania kształtów foremkami oraz wyklejania mozajek na papierze

? Idealna dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym do nauki modelowania

? Plastelinę z ulepionych figurek można ponownie wykorzystać

? Jest bezpieczna dla dzieci i nietoksyczna

Odkryj produkt najwyższej jakości - bezpieczny i nietoksyczny. Zrównoważony dobór barwników sprawia, że plastelina nie brudzi rąk, a kolory pozostają intensywne.

Czemu farbki?

Wychodząc naprzeciw wymaganiom i potrzebom uczniów Oxford stworzył farby plakatowe, które doskonale sprawdzą się w każdej szkole, przedszkolu czy pracowni artystycznej. Poza intensywnymi kolorami i gęstą konsystencją Oxford stawia na wysoką jakość opakowań. W kubeczkach zastosowano pełny gwint, dzięki czemu wieczko zakręca się szczelnie, bez przekręcenia. Farby nie wysychają i można ich używać jeszcze dłużej bez utraty jakości. We wnętrzu opakowania umieszczono wskazówki mieszania kolorów - teraz każdy może się poczuć jak profesjonalista. Ilość kolorów w opakowaniu nie stanowi już żadnego ograniczenia, w każdej chwili można stworzyć dowolną ilość nowych barw.Do najważniejszych cech farb marki Oxford należą:

? Dzięki gęstej konsystencji łatwo rozprowadzają się na takich materiałach jak papier, karton, ceramika, drewno czy kamień

? Dzięki pigmentom wysokiej jakości po wyschnięciu malowane powierzchnie są matowe i intensywnie kolorowe

? Farby bardzo dobrze mieszają się ze sobą tworząc nową paletę kolorów, co daje nieograniczone możliwości tworzenia

? Mogą być używane bez wody lub rozcieńczane z wodą

? Farby są odporne na działanie światła i ścieranie

? Są nietoksyczne, bezpieczne dla dzieci i łatwo zmywają się z małych rącze

 

Wybrane ogłoszenia

Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Cienkopisy z końcówką F w rozmiarze 0,4 mm.
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Poszukiwany handlowiec!
Nowość w ofercie firmy Amex.
4 różne w displayu.
Kredki w tubie od OXFORD
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Kleje na bazie PVA o delikatnym zapachu
W kolorze czarnym.
Dostępne w 4 kolorach.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Biuro Zero waste

    Zero waste jako sposób na życie i styl prowadzenia biznesu to jeden z rozwijających się trendów. Pracownicy i klienci zmieniają podejście do zakupów i usług - żądają proekologicznego zaangażowania i odważnych rozwiązań, które ograniczają ilość odpadów i marnotrawstwo zasobów naturalnych. Tego typu oczekiwania można skutecznie łączyć z bardziej wydajnymi działaniami biznesowymi.

    Więcej…  
  • Sezon targowy wystartował.

    Co raz częściej od przedstawicieli naszej branży, zwłaszcza wśród producentów i importerów, słyszymy, że obecnie rynek jest "zepsuty" licznymi imprezami targowymi. Skoro więc tak liczna grupa narzeka na ten trend to dlaczego nadal wystawia się na tego typu imprezach?

    Więcej…