Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Europejskie Stowarzyszenie firm produkujących materiały eksploatacyjne ETIRA, przyznało KMP PrintTechnik AG certyfikat, potwierdzający stosowanie Kodeksu Postępowania reprezentującego najwyższe standardy jakościowe, środowiskowe i społeczne w produkcji materiałów eksploatacyjnych.

Certyfikat ten jest gwarantem wysokiej jakości, konkurencyjności i przyjaznego podejścia do środowiska produktów i usług firm, które go otrzymały. ETIRA opracowała kodeks postępowania dla swoich pełnoprawnych członków, który potwierdza dobre zachowanie korporacyjne, określające liczbę ogólnych wytycznych i zasad przestrzeganych przez użytkowników w swojej codziennej działalności. Kluczowym zobowiązaniem jest unikanie wprowadzania na rynek produktów naruszających prawa patentowe.

Wszyscy członkowie ETIRA, w tym także firma KMP PrintTechnik AG, dzięki uzyskanemu certyfikatowi nie tylko potwierdzają zgodność z Kodeksem, ale także wyróżniają się na rynku poprzez wartość dodaną ich wizerunku.

- Przestrzeganie kodeksu przez firmę KMP PrintTechnik AG jako członka ETIRA jest kluczowym elementem naszej działalności - zapewnia Prezes KMP PrintTechnik Polska, Paweł Czupryński. - Tym samym licencja, którą uzyskaliśmy potwierdza jakość tych przedsięwzięć.  Co ważne dla naszych klientów - jeśli kupują oni od członka ETIRA, wiedzą także, że kupują produkty od renomowanej firmy stosującej najwyższe standardy przemysłowe.


c

Wybrane ogłoszenia

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Totalny hit sprzedażowy!!
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Polska marka artykułów czyszczących.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Nowość w ofercie Rafcom.
5 kolorów zabawy.
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Ręcznie malowane torebki.
Idealna do domowego biura.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Canon imageRUNNER dla małych środowisk biurowych

    Canon rozszerza swoje bogate portfolio wielofunkcyjnych rozwiązań biurowych o model imageRUNNER C3025i. Nowe urządzenie wyposażono w wielokrotnie nagradzane technologie firmy Canon, które wspierają procesy obiegu dokumentów w środowiskach biurowych. imageRUNNER C3025i zaprojektowano z myślą o zapewnieniu większej efektywności i produktywności na każdym etapie procesu druku, a także wyposażono w szereg nowych funkcji, które optymalizują pracę w małych biurach.

    Więcej…  
  • Quo vadis, projektorze?

    Sposoby wyświetlania obrazu za pomocą oświetlania półprzeźroczystej powierzchni znane są już od XV wieku. Od tego czasu projektory znacznie ewoluowały, poprzez magiczną latarnię, kinetoskop, aż po erę cyfrową czyli lampy CRT, a następnie technologie LCD i DLP. Co jednak z dalszym rozwojem projektorów? Czy czeka je świetlana przyszłość, czy zapomnienie w mrokach dziejów?

    Więcej…