Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Europejskie Stowarzyszenie firm produkujących materiały eksploatacyjne ETIRA, przyznało KMP PrintTechnik AG certyfikat, potwierdzający stosowanie Kodeksu Postępowania reprezentującego najwyższe standardy jakościowe, środowiskowe i społeczne w produkcji materiałów eksploatacyjnych.

Certyfikat ten jest gwarantem wysokiej jakości, konkurencyjności i przyjaznego podejścia do środowiska produktów i usług firm, które go otrzymały. ETIRA opracowała kodeks postępowania dla swoich pełnoprawnych członków, który potwierdza dobre zachowanie korporacyjne, określające liczbę ogólnych wytycznych i zasad przestrzeganych przez użytkowników w swojej codziennej działalności. Kluczowym zobowiązaniem jest unikanie wprowadzania na rynek produktów naruszających prawa patentowe.

Wszyscy członkowie ETIRA, w tym także firma KMP PrintTechnik AG, dzięki uzyskanemu certyfikatowi nie tylko potwierdzają zgodność z Kodeksem, ale także wyróżniają się na rynku poprzez wartość dodaną ich wizerunku.

- Przestrzeganie kodeksu przez firmę KMP PrintTechnik AG jako członka ETIRA jest kluczowym elementem naszej działalności - zapewnia Prezes KMP PrintTechnik Polska, Paweł Czupryński. - Tym samym licencja, którą uzyskaliśmy potwierdza jakość tych przedsięwzięć.  Co ważne dla naszych klientów - jeśli kupują oni od członka ETIRA, wiedzą także, że kupują produkty od renomowanej firmy stosującej najwyższe standardy przemysłowe.


c

Wybrane ogłoszenia

Ręcznie malowane torebki.
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Różne kształty, żywe kolory.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Ogromna paczka kredek
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Podręczna drukarka etykiet
Nowa oferta marki JOVI
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Worek do szkoły - odbierz go już dziś!!

    Dzień Dziecka z Prism! Pod tym hasłem odbywa się szybka akcja firmy Rafcom.

    Więcej…  
  • Korektory - wymaż to, co zbędne

    Korektor to niezastąpiony pomocnik we wszelkiego rodzaju pracach biurowych i szkolnych. Szybko tuszuje popełnione w pośpiechu błędy, zachowując przejrzystość dokumentów i notatek.

    Więcej…