Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych po raz czwarty wzięła udział w  największych międzynarodowych targach artykułów reklamowych PSI, które odbyły się w dniach 10-12 stycznia 2017 roku w Düsseldorfie.

-Cieszymy się, że po raz kolejny nasza organizacja branżowa mogła wziąć udział w największym wydarzeniu branżowym w Europie. Targi PSI 2017 dały nam możliwość promowania firm Członkowskich PIAP za granicą, jak również nawiązania ciekawych relacji z organizacjami branżowymi z innych krajów. Niezmiernie cieszy nas fakt, iż Katalog PIAP staje się coraz bardziej rozpoznawalną i budzącą zainteresowanie publikacją również za granicą.- mówi Katarzyna Wojniak Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

Targi były doskonałą okazją do spotkań z producentami, dystrybutorami, agencjami reklamowymi i organizacjami branżowymi z całego świata. Podczas wydarzenia odbyła się premiera nowego Katalogu PIAP 2017, który z tej okazji powstał  w wersji polsko-angielskiej. W publikacji zostały zaprezentowane wszystkie firmy członkowskie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z targów PSI 2017

Wybrane ogłoszenia

Różne kształty, żywe kolory.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Nowa oferta marki JOVI.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
5 kolorów zabawy.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Grzechy główne przy wypełnianiu CV

    Wiemy, że nasza branża nie narzeka na bezrobocie, a raczej na brak pracowników. Od kilku miesięcy usilnie, z większym lub mniejszym skutkiem, poszukiwani są handlowcy, osoby twórcze i ze świeżym spojrzeniem na biznes. Są też jednak tacy, którzy dzwonią do nas, że trafili na złe stanowisko. Że ich miejsce jest zupełnie gdzie indziej. Czemu ich tam nie zapraszają? Być może przyczyna tkwi w złym CV.
    Więcej…  
  • Sytuacja na rynku jest poważna ...

    Hurtownie odwołują targi, półki sklepowe pustoszeją. Jak radzą sobie firmy z naszej branży? W NM Revolution wygląda na to, że sytuacja już dawno jest opanowana. O przewidywalności Zarządu rozmawiamy z Danielem Paciorkiem, co-owner'em w firmie.

    Więcej…