Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Klienci w Polsce już teraz mogą robić zakupy za pośrednictwem strony Amazon.de i skorzystać z możliwości bezpłatnej dostawy zamówień o wartości co najmniej 49 euro. Oferta obejmuje miliony produktów z różnych kategorii.

Od kilku dni w Polsce można zaoszczędzić na kosztach wysyłki - przy zamówieniach o wartości co najmniej 49 euro na portalu amazon.de. Dzięki ofercie bezpłatnej dostawy milionów produktów z różnych kategorii, takich jak moda, biżuteria i zegarki, elektronika i komputery, dom i ogród, produkty dla dzieci i zabawki, media i wiele innych można mieć dostęp do świetnych produktów bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Oferta będzie obowiązywać przez najbliższe 6 miesięcy. Dzięki nowej ofercie Amazon klienci z Polski mogą kupować produkty w najlepszych cenach i oszczędzić na koszcie przesyłki. Dodatkowo klienci nieznający języka niemieckiego będą mogli teraz cieszyć się jeszcze przyjemniejszymi zakupami na stronie Amazon.de, dzięki możliwości zmiany języka strony z niemieckiego na angielski.

Chcemy, żeby nasi klienci czerpali prawdziwą radość z zakupów u nas. Rok temu otworzyliśmy trzy centra logistyczne w Polsce, a niedawno uruchomiliśmy sprzedaż czytników Kindle dla klientów z Polski za pośrednictwem naszych stron internetowych. Teraz kupując swoje ulubione produkty, nasi klienci w Polsce mogą skorzystać z bezpłatnej dostawy zamówień na kwotę co najmniej 49 euro”, mówi Kerry Person, Dyrektor Operacyjny Amazon Polska.

Jak to wpłynie na handel w Polsce? 

Na pewno dopóty dopóki Amazon nie będzie w wersji polskojęzycznej nie ma się czego obawiać.

 

Wybrane ogłoszenia

Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Idealna do domowego biura.
Podręczna drukarka etykiet
Farby pakowane po 500 ml.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Mikroprzedsiębiorcy i samozatrudnieni masowo wnioskują o zwolnienie ze składek na ubezpieczenia społeczne.

    Ponad pół miliona mikrofirm i milion samozatrudnionych może skorzystać z ulgi w opłacaniu składek na ubezpieczenia społeczne. Łącznie do 6 kwietnia złożono ponad 264 tys. wniosków o wsparcie w ramach rozwiązań przewidzianych w tarczy antykryzysowej. Zdecydowana większość – ok. 212 tys. – dotyczyła zwolnienia z obowiązku opłacania składek na ubezpieczenia społeczne. – Wnioski można przesyłać pocztą i składać do skrzynek w placówkach, ale zachęcamy do przesłania ich przez Platformę Usług Elektronicznych – mówi prof. Gertruda Uścińska, prezes ZUS.

    Więcej…  
  • Robisz zakupy w Lidl'u? To dobrze! - Part II

    Po dzisiejszym spotkaniu z Zarządem firmy Rafcom z przyjemnością informujemy, że akcja LIDL skradła Wasze serca! Właśnie dlatego firma rusza znowu z kolejną akcją! Jeśli jesteś stałym klientem sieci sklepów LIDL, jeśli nim nie jesteś, a chcesz otrzymać bony zakupowe, czytaj dalej. 

    Więcej…