Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zarejestruj się do EF Challenge– konkursu przemówień publicznych dla uczniów szkół średnich z całego świata.

 

Dziś, EF Education First – światowy lider w organizacji międzynarodowych programów edukacyjnych, ogłosił kolejna edycję EF Challenge dla szkół średnich – konkurs przemówień publicznych dla uczniów z całego świata. Młodzi ludzie rywalizują w nim z rówieśnikami, przygotowując przemówienie na temat „Jak języki otwierają dla Was świat?”. Zwycięzcy zostaną zaproszeni na Youth Leadership Forum w Nowym Jorku w sierpniu bieżącego roku.

Przemowa

Każda przemowa powinna zostać napisana i przedstawiona w języku angielskim, zawierać pomysły i idee, które zainspirują jej odbiorców oraz udowodnią, że języki obce i świetne umiejętności komunikacyjne potrafią zmienić świat.

Inspiruj młodych ludzi

„Umiejętność bycia dobrym mówcą może przydać się w każdej sytuacji – czy to w szkole czy później, w trakcie kariery zawodowej. Dlatego jesteśmy dumni 

i podekscytowani z faktu, że możemy zaoferować uczniom możliwość doskonalenia umiejętności przemawiania z tym ekscytującym, globalnym akcentem” – mówi Piotr Majdan, Country Manager Education First w Polsce.

Nagrody światowej klasy

22 zwycięzców zostanie ogłoszonych 31 maja bieżącego roku a w sierpniu zostaną oni zaproszeni na Youth Leadership Forum w Nowym Jorku. 5 uczniów wygra dwutygodniowy kurs językowy za granicą a dziesięciu nauczycieli tygodniowy kurs nauczycielski w wybranej szkole Education First.

Jak dołączyć

Nauczyciele mogą zacząć rejestrować swoje klasy i uczniów na globalnej stronie programu (www.ef.com/efchallenge). Jury sędziowskie wybierze zwycięzców 

w każdym z krajowych finałów, a filmy ze zwycięskimi prezentacjami zostaną wysłane i zaprezentowane na międzynarodowym finale, gdzie wyłonionych zostanie 22 zwycięzców nagrody głównej.

Rejestracja

Dowiedz się więcej i dołącz do EF Challenge dla szkół średnich rejestrując się na 

www.ef.com/efchallenge. 

O Education First

EF, czyli Education First to w bezpośrednim tłumaczeniu edukacja na pierwszym miejscu. Spółka założona została 50 lat temu przez Bertila Hulta, który jako pierwszy wpadł na pomysł organizowania językowych podróży edukacyjnych. Misją firmy jest otwieranie świata przez edukację, pomagając ludziom każdej narodowości i w różnym wieku zostać jego obywatelami. Education First oferuje szereg programów edukacyjnych, od nauki 7 różnych języków obcych po podróże edukacyjne, wymianę międzykulturową i możliwość uzyskania stopni naukowych. Globalna sieć Education First obejmuje 40 500 pracowników pracujących w 45 własnych szkołach i biurach w większości krajów na świecie, a od 1965 roku z jej usług skorzystało 15 milionów osób.

 

Wybrane ogłoszenia

To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Farby pakowane po 500 ml.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Różne kształty, żywe kolory.
Podręczna drukarka etykiet
Nowa oferta marki JOVI.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • “Children of the world”

    Faber-Castell chce wspierać artystów w każdym wieku w rozwijaniu umiejętności twórczych i wyrażaniu indywidualnej osobowości podczas rysowania. Aby wzmocnić samoświadomość i tożsamość dzieci, ważne jest, aby mogły one realistycznie przedstawiać siebie i swój indywidualny odcień skóry na rysunkach. Nowe kreatywne narzędzie może im w tym pomóc: zestaw kredek Children of the world” jest skierowany do dzieci w najważniejszej fazie ich rozwoju, kiedy to odkrywają siebie. W ten sposób Faber-Castell wspiera rodziców i nauczycieli w ich pracy edukacyjnej, ponieważ w zabawny sposób uczą tożsamości i poczucia własnej wartości, wspierają rozwój osobisty dzieci, a także wspierają ich kreatywność.

    Więcej…  
  • Pięć nowych perełek w ofercie Panta Plast

    We wrześniu minął rok od premiery nowej oferty, jaką do swojego asortymentu wprowadziła firma Panta Plast Sp. z o.o. Na początku na rynek trafiło 7 modeli artykułów piśmiennych produkowanych w Indiach. Już wtedy jednak zapowiadano sukcesywne powiększanie tej liczby. Dziś po raz kolejny jesteśmy świadkiem kolejnych premier. Na rynek polski trafi tym razem aż 5 modeli długopisów marki UniMax. 

    Więcej…