Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W dniach 11–14 października 2023 roku branża nie może się doczekać, aby poznać najnowsze trendy, ekscytujące prezentacje produktów i bezpośrednie dyskusje podczas Insights-X w Norymberdze. Insights Arena i luźne wydarzenia oferują doskonałą okazję do zapoznania się z istotnymi tematami i poznania zarówno starych, jak i nowych kontaktów. Aby mieć pewność, że niczego nie przeoczysz na stronie, podsumowaliśmy dla Ciebie wszystkie najważniejsze wydarzenia.

Centrum inspiracji dla handlu detalicznego

Targi dają odwiedzającym możliwość zebrania pomysłów na własny, codzienny biznes. W Retail Inspiration Hub znajdziesz przykłady i wskazówki, jak przełożyć najnowsze trendy branżowe na innowacyjny projekt POS. Popraw komfort zakupów w swoim sklepie i przyciągnij nowych klientów.

Miejsce na zdjęcia w mediach społecznościowych

Czy zawsze chciałeś sam spróbować swoich sił jako artysta? Stań się częścią naszego żywego dzieła sztuki, które rozwija się przez cztery dni targów. W obszarze mediów społecznościowych znajdziesz ściany do samodzielnego pomalowania i zaprojektowania. Zostań częścią społeczności #welovestationery i zachowaj siebie i swoje dzieła sztuki jako pamiątkę dzięki naszemu budce ze zdjęciami.

Salon podcastów

Kolejną atrakcją InsightsArena jest PodcastLounge. Tutaj między innymi nagrywane są na żywo podcasty Spielwarenmesse i różne wywiady. Skorzystaj z okazji i zajrzyj za kulisy produkcji. Oprócz ekscytujących partnerów do rozmów kwalifikacyjnych możesz spodziewać się różnorodnych tematów, które poruszają branżę. W międzyczasie posłuchaj podcastu Spielwarenmesse.

Salon Insights-X

Potrzebujesz krótkiej przerwy w środku ekscytujących wrażeń targowych? Nasz salon daje ku temu idealną okazję! Czekają tu na Ciebie wygodne miejsca do siedzenia z jedzeniem, napojami i kawą. Przetwarzaj swoje wrażenia i prowadź ekscytujące rozmowy w miłej atmosferze.

A co macie od naszej redakcji jeszcze przed targami?

Dla pierwszych 55 osób mamy bezpłatne wejściówki. Kliknij w poniższy banner, a kod rabatowy wpisze się do zamówienia z automatu. Zostaw informację w komentarzu, czy Twoja firma  skorzystała z takiej oferty :) 

Czekają dodatkowe niespodzianki!

 

 

 

 

Opinie o CHILL-OUT Media Group

Wybrane ogłoszenia

Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Poszukiwani pracownicy
Połączenie elegancji z trendami
Nowy wymiar biurowej elegancji!
Dla dzieci 4+ z 20 aktywnościami.
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Idealny dla każdego

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • INTER-FOLIA dołącza do grupy SI MASS

    SI MASS Production GmbH, lider wśród producentów artykułów biurowych i szkolnych w Europie, dalej umacnia swoją silną pozycję rynkową.

    Więcej…  
  • Etykiety w roli głównej

    Lista zalet lata jest naprawdę imponująca. Początek wakacyjnego sezonu urlopowego, długie, słoneczne dni i ciepłe wieczory należą do najważniejszych pozytywów lipca. Jednak, miłośnicy gotowania oraz zdrowych, naturalnych produktów zapewne najbardziej cieszą się z sezonowych owoców i warzyw, których smak chciałoby się zachować jak najdłużej.

    Więcej…