Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zgłaszają się pierwsze ofiary globalnej katastrofy - awarii Facebooka, Instagrama i Messengera. Zastanawiamy się, czy czekać na oświadczenie Marka Zuckerberga czy lepiej już zacząć przygotowywać nasze gołębie pocztowe? Może to sygnał, że czas odświeżyć te stare dobre czasy, kiedy towarzyszyło nam tylko poczucie wolności, a nie ciągłe klikanie i scrollowanie.

Kolejna awaria na Facebooku! Nic dziwnego, prawda? Już widzę, jak wszyscy zacierają ręce z radości z powodu kolejnego epizodu dramy na tym szanowanym portalu społecznościowym. Tak więc, we wtorek o godzinie 16:00, o ile ktoś nie zasnął przy klawiaturze w trakcie próby kolejnego stalkowania, doszło do tej nieszczęsnej sytuacji.

Awaria dotknęła nie tylko miasta Polski, ale cały kraj został wrzucony w kłopoty. Warszawa, Kraków, Lublin, Gdańsk - wszędzie to samo utrapienie. Użytkownicy Facebooka i Messengera, jeśli jeszcze nie zaszyli się w jaskiniach cyfrowego ostrzału, mogą zauważyć, że sesja wygasła, a próba logowania kończy się spektakularnym fiaskiem, z komunikatem o "błędnych danych". No jak to? Przecież nasze hasła są absolutnie nie do złamania!

Nawet na stronie Downdetector.pl wisi czerwona flaga - ponad połowa przypadków to problematyka z aplikacją mobilną, a reszta to tylko kropla w morzu niekończącej się tragedii użytkowników komputerów stacjonarnych.

A teraz najlepsze - nawet ludzie z innych państw świata dostali swój kawałek tej tortury! Z kont wylogowani, tak jakby ktoś wyrzucił ich z prywatnej imprezy. Cóż za żart!

Czy ktoś zastanawia się, co się dzieje? Oczywiście, że nie! Nikt nie wie, co się dzieje ani kiedy to piekło się skończy. Może ktoś postawił kubek kawy na serwerze, albo Mr. Zuckerberg wziął kolejny spontaniczny urlop. Kto wie? Jednakże, jak zawsze, czekamy na więcej informacji. I czekamy... i czekamy...

Dla osób, które właśnie uświadomiły sobie, że ich życie się kończy, mamy kilka szalonych porad, Jak Przeżyć Globalną Katastrofę Awarii Facebooka, Instagrama i Messengera?

230324 rafcom kawa double bean media1 popr

**1. Przygotuj się na Powrót Poczty Gołębi**

Zbieraj swoje gołębie pocztowe i wytrenuj je na nowo, bo kto wie, kiedy znów będą potrzebne? To może być nowy trend - komunikacja gołębiami w erze cyfrowego upadku.

**2. Zorganizuj Facebookowy Memthon**

Zaproszenie do Twojego domu wszystkich znajomych, których spotkał właśnie ten dramatyczny los, na wspólne powtarzanie najlepszych memów z Facebooka. Nic nie łączy ludzi tak jak wspólne śmiechy w obliczu tragedii.

**3. Rozwijaj Umiejętności Survivalowe**

To może być czas, aby nauczyć się wspaniałych rzeczy, takich jak budowanie ogniska z drutu USB i tworzenie mapy papierowych samolotów do przesyłania wiadomości.

**4. Przywróć Komunikację za Pomocą Dymu**

Kto potrzebuje Facebooka, gdy można wysłać sygnały dymne do sąsiadów? Zainwestuj w zestaw do sygnałów dymnych i stwórz swój własny system komunikacji w epoce cyfrowej zagłady.

**5. Organizuj Zjazdy "Facelessbooka"**

Zaproś wszystkich swoich znajomych, którzy stracili swoje profile na Facebooku, na imprezę zespołową, gdzie wszyscy noszą maski. Tak, właśnie to - uczciwość społeczna z właściwym dawkowaniem prywatności.

**6. Rozważ Również Alternatywy**

Może to czas, aby spojrzeć w przyszłość i odkryć inne platformy społecznościowe? Kto wie, może masz w sobie potencjał, by stworzyć następnego giganta internetowego!

**7. Przyjmij Nową Rzeczywistość**

Najważniejsze z wszystkiego, pamiętaj, żeby wziąć to wszystko z przymrużeniem oka. Czasami trzeba sobie po prostu odpuścić, spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu i cieszyć się życiem poza ekranem.

Tak więc, drodzy czytelnicy, niech ta kryzysowa sytuacja będzie przypomnieniem, że istnieje życie poza serwisami społecznościowymi. Dajmy sobie nawzajem wsparcie, śmiechajmy z kłopotów i pamiętajmy, że zawsze jest miejsce na poczucie humoru nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

mainpapergaming

Wybrane ogłoszenia

Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Nowość w ofercie Rafcom.
Dostępny w 7 kolorach.
Idealne dla domowych artystów.
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Poszukiwani pracownicy
Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Rodzice zaczynają kompletować szkolną wyprawkę.

    Co piąty rodzic przeznaczy na wyprawkę dla dziecka od 400 do 500 zł, 16 proc. ? powyżej tej kwoty ? wynika z Barometru Providenta. Średnio powrót do szkoły jednego ucznia, według deklaracji badanych, będzie kosztował 347 zł. To tylko nieznacznie więcej niż rok temu, chociaż rodzice obawiają się wyższych cen. Największym obciążeniem dla budżetu będzie zakup nowych podręczników oraz ubrań. Z tego względu wielu rodziców rozkłada zakupy na kilka tygodni, by nie kumulować wydatków na przełomie sierpnia i września.

    Więcej…  
  • Nowy sposób pakowania w Grupie CX

    Grupa CX, w skład której wchodzą między innymi firmy Corex i CX Dystrybucja, oferuje kolorowe, przyjazne produkty wysokiej jakości, dzięki którym dzieci mogą lepiej się uczyć i rozwijać swoją kreatywność. Proponuje również produkty ergonomiczne, przez co korzystnie wpływa na ich prawidłowy rozwój. To w dużej mierze właśnie dzięki dzieciom praca ludzi zatrudnionych w obu spółkach ma sens.

    Więcej…