Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Potężniejsza, bardziej efektywna i jeszcze bardziej inspirująca – tak w dniach 26/27–30 stycznia 2024 roku zaprezentowały się we Frankfurcie trzy wiodące targi: Ambiente, Christmasworld i Creativeworld. Zajmując imponującą powierzchnię ponad 360 000 metrów kwadratowych brutto, targi te objęły więcej przestrzeni niż kiedykolwiek wcześniej na terenach wystawowych we Frankfurcie. 4928 wystawców z 170 krajów zaprezentowało najnowsze trendy i najbardziej innowacyjne produkty, oferując kompleksowy punkt obsługi dla branży dóbr konsumpcyjnych.

W obliczu wyzwań współczesnego świata targi te od lat stanowią platformę sieciową do składania zamówień na nieporównywalną skalę. Skupiając się na kluczowych tematach projektowania, cyfryzacji, nowego podejścia do pracy i zrównoważonego rozwoju, targi Ambiente, Christmasworld i Creativeworld oferują rokrocznie realne rozwiązania i inspirujące pomysły dla wszystkich sektorów branży.

Zapraszamy do odkrycia świata pełnego inspiracji podczas naszego wirtualnego spaceru po targach:

  • Ambiente: Międzynarodowe Targi Towarów Konsumpcyjnych – olśniewająca prezentacja najnowszych trendów w aranżacji wnętrz, zastawie stołowej, artykułach kuchennych i prezentach.
  • Christmasworld: Międzynarodowe Targi Dekoracji Świątecznych i Sezonowych – bogactwo ozdób i dekoracji na każdą okazję, od Bożego Narodzenia po Wielkanoc i Halloween.
  • Creativeworld: Międzynarodowe Targi Hobby, Rękodzieła i Sztuk Pięknych – skarbnica kreatywności z materiałami, narzędziami i pomysłami dla miłośników tworzenia.

 

Obejrzyj wirtualny spacer po targach

Wybrane ogłoszenia

Zestaw zakreślaczy MP Poland
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.
Dostępny w 7 kolorach.
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Super miękki notes/pamiętnik Squishy - Jednorożec ...
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Zabawki Wader do zabaw w domu i w plenerze

  Na dworze co raz chłodniej - nie oznacza to jednak zaszycia się w czterech ścianach i otulenia zimowym kocem. Jesień to czas rześkiego powietrza i okazji do miłych spacerów i zabaw wśród kolorowych liści. Przedstawiamy Wam kilka propozycji firmy Wader, które świetnie nadają się na jesienne dni.

  Więcej…  
 • Klasy - gra znana od wieków.

  To chyba najstarsza i najfajniejsza zabawa naszej młodości. Potrzebne do niej jest kawałek asfaltu lub chodnika, kreda i kilku towarzyszy. O czym mowa? Oczywiście o grze w klasy. 

  Więcej…