Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W dniach 26-30 stycznia 2024 roku we Frankfurcie nad Menem odbędą się największe targi dóbr konsumpcyjnych w Europie. W tym samym czasie odbędą się również targi Christmasworld i Creativworld, które w sumie zgromadzą ponad 4700 wystawców z całego świata, w tym 100 z Polski.

Targi Ambiente to największe targi artykułów gospodarstwa domowego, dekoracji wnętrz i upominków na świecie. Podczas targów będzie można zobaczyć najnowsze trendy w tych kategoriach, a także zapoznać się z ofertą wielu różnych producentów.

Targi Christmasworld to największa na świecie impreza handlowa poświęcona artykułom świątecznym. Na targach będzie można znaleźć wszystko, co potrzebne do przygotowania świątecznego wystroju domu, a także prezenty dla najbliższych.

Targi Creativworld to targi artykułów kreatywnych, w tym materiałów plastycznych, akcesoriów do szycia, haftu, robótek ręcznych, a także zabawek i artykułów dla dzieci.

W ramach oferty dostępne są dwa warianty wyjazdu:

 • Autokar - (24-29 stycznia 2024) wyjazd z Warszawy przez Łódź, Częstochowę, Katowice i Wrocław, powrót do Warszawy. Noclegi w 3*hotelu ze śniadaniem pod Frankfurtem, transfery hotel-targi-hotel, karta wstępu wielokrotnego wejścia, ubezpieczenie na czas podróży i pobytu, opieka sympatycznej i doświadczonej pani pilot. Cena: 1890 zł + VAT.*
 • Samolot - (26-28 stycznia 2024) przelot na trasie Warszawa-Frankfurt-Warszawa, noclegi w 3* hotelu ze śniadaniem pod Frankfurtem, transfery hotel-targi-hotel, karta wstępu wielokrotnego wejścia, ubezpieczenie na czas podróży i pobytu, opieka sympatycznej i doświadczonej pani pilot. Cena: 2990 zł + VAT.*

Dodatkowo, przy zakupie biletu z hasłem SCANNER można uzyskać rabat w wysokości 200 zł, a przy zgłoszeniu co najmniej 2 osób rabat w wysokości 300 zł/ osobę.

Więcej informacji o targach i ofercie wyjazdu można znaleźć na stronie internetowej: https://poland.messefrankfurt.com/pl/wyjazd-z-pelnym-serwisem-na-targi-ambiente

Zapraszamy do udziału w targach dóbr konsumpcyjnych we Frankfurcie nad Menem!

My tam będziemy i na kawę do PressRoomu zapraszamy :) 

 

W przypadku zainteresowania, o kontakt z Dorotą Idzikowską
tel.: +22 4943 201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

ID 247 AM GIVING Banner 950x200px en

 

Podane ceny z zakwaterowaniem w pokoju dwuosobowym, do jedynki dopłata.

Wybrane ogłoszenia

Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Genialna książka dla dziewczynek.
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Dostępny w 7 kolorach.
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Fluo marki Main Paper
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • II Panel Dyskusyjny Biuro Plus

  Już 11 stycznia 2018 roku w Warszawie odbędzie się kolejna edycja panelu dyskusyjnego organizowanego przez sieć Biuro Plus. Coraz szybsze zmiany na rynku, jego rozdrobnienie oraz pojawiające się problemy skłaniają polskie przedsiębiorstwa do podejmowania odważnych kroków, które mają je lepiej przygotować na inne czasy. Biuro Plus chcąc wyprzedzić pojawiające się ewentualne szanse i zagrożenia, wspólnie z dostawcami daje szansę na otwartą branżową dyskusję.

  Więcej…  
 • Wyprawka szkolna przez internet?

  Przełom sierpnia i września to gorący okres dla sprzedawców oferujących przybory szkolne i podręczniki. Coraz więcej rodziców rezygnuje ze sklepowych kolejek i decyduje się na zakupy zza monitora domowego komputera. Podczas zakupowego szaleństwa w sieci warto jednak pamiętać o kilku zasadach, którymi należy się kierować, a zapoznanie się z regulaminem sklepu czy opiniami na jego temat to tylko niektóre z nich. Sprawdźcie, na co uważać, aby nie trafić ze stacjonarnego deszczu pod internetową rynnę.

  Więcej…