Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Technologia otacza nas zewsząd. Komputery, telefony, tablety, laptopy, smartwatche...A to wszystko bez prądu działać nie będzie. Kable, kabelki to codzienny widok w każdym biurze i domu. Jeśli jest ich niewiele to żaden problem. Gorzej, gdy jesteśmy kolekcjonerami tego typu zabawek.

Czy świat bez kabli może istnieć? Na pewno kiedyś tak. Dziś, póki co alternatywą jest ograniczanie ich liczby, wykorzystując jeden kabel do kilku urządzeń. Jeśli jednak jest to niemożliwe polecamy skorzystanie z innowacyjnych metod zarządzania nimi.

Od ponad roku firma KMP PrintTechnik Polska, która dotychczas słynęła w dostarczaniu na rynek materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących, ułatwia biurom oraz osobom prywatnym zapanować nad chaosem. Jednym z pierwszych produktów, które wprowadziła na rynek była stacja ładowania z inteligentnym systemem zarządzania kablami. Dedykowana urządzeniom marki APPLE stacja okazała się idealna także z innymi urządzeniami mobilnymi. 


Stacja do ładowania marki KMP


Nowy produkt KMP PrintTechnik Polska dał możliwość połączenia aż 6 urządzeń gdyż posiada 3 porty USB oraz 3 gniazda zasilające 230V. 

Stojak do smartfonów iPhone oraz zegarków Apple - NOWOŚĆ

Idąc dalej za potrzebami klientów, którzy nie ograniczają się tylko do kilku urządzeń mobilnych oraz tych, którzy cenią estetykę nowych produktów, firma rodem z Niemiec dostarczyła na rynek polski elegancki stojak do smartfonów optymalnie utrzymujący je podczas procesu ładowania. Nowy produkt cechuje eleganckie wzornictwo i wysokiej jakości materiały, doskonała stabilność dzięki aluminiowej podstawie, innowacyjny system okablowania zapobiegający zaplątaniu kabla ładującego oraz dobrą dostępność podczas ładowania. 


System ładowania smartfonów marki KMP

Stojak do ładowania telefonów iPhone327_stojak5.jpg


Prawdziwą perełką produktową okazał się jednak stojak do wielbicieli zegarków z nadgryzionym jabłkiem. KMP Print Technik AG uznał, że Apple Watch zasługuje na więcej niż tylko zwykłą ładowarkę.

- Ze stojakiem do zegarków Apple marki KMP wybierasz absolutnie bezpieczny i stylowy uchwyt na czas ładowania oraz przyciągający wzrok stojak z innowacyjnym systemem okablowania. - zapewnił nas Paweł Czupryński, Prezes KMP PrintTechnik Polska. 

Nowy produkt rzeczywiście cechuje innowacyjne podejście do designu. Konsekwentnie ukryte kable, eleganckie wzornictwo i wysokiej jakości materiał gwarantuje zadowolenie każdego wymagającego klienta. 


Stojaki na Apple Watch - drewniane i przeźroczyste

Znalezione obrazy dla zapytania STOJAK DO APPLE WATCH kmp

Pełna oferta firmy dostępna jest na stronie: https://www.i.kmp-lifestyle.pl/ 


Czytaj także:

 

 

 

 

Kategoria: Ze świata
Odsłony: 1492