Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Po raz pierwszy w tym roku polska firma z Bielska-Białej zainauguruje podczas norymberdzkich targów artykułów biurowych Insigts-X. Impreza organizowana już od ponad 3 lat przyciąga coraz większą liczbę krajowych dostawców.

W tym roku, po zeszłorocznym rekonesansie, Zarząd firmy Leviatan-Poligrafia podjął decyzję także o swoim uczestnictwie. 

- Targi Insights-X to dla nas zupełnie nowe miejsce prezentacji naszej oferty - powiedział nam Jacek Pieronkiewicz, Wiceprezes Zarządu Leviatan-Poligrafia. - W tym roku bardzo powiększyliśmy nasz asortyment, wychodząc daleko poza artykuły biurowo-szkolne, tym samym idealnie wpisując się w tematykę niemieckich targów. - dodał.

W dniach 5-8 października 2017 roku w hali numer 3 na stoisku numer B-54 zaprezentowane zostaną między innymi organizery Leviatan, nowe teczki z przegródkami marki d.rect oraz nożyczki 3D w nowej odsłonie graficznej.  


Nożyczki 3D

Zamknij okno


 

Zapraszamy do Norymbergii, gdzie prócz pracowników Leviatan-Poligrafia będzie można spotkać się także z przedstawicielami chociażby takich firm jak: Class Inviestment, Derform, Interfolia, Interdruk, Paso, Patio, St-Majewski...


Więcej o targach Insights-X – nowe PBS-Expo Insights-X to specjalistyczne targi branży artykułów papierniczych, biurowych i piśmienniczych (PBS). Corocznie w październiku impreza gromadzi w Centrum Targowym w Norymberdze wiodących markowych producentów oraz duże i małe firmy handlowe. Handlowcy znajdą tu bogatą ofertę produktów przeznaczonych do użytku w biurze i szkole, materiałów hobbystycznych i przeznaczonych dla kreatywnych amatorów i profesjonalnych artystów. Więcej informacji na stronie internetowej www.insights-x.com.

 

Wybrane ogłoszenia

SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Nowa oferta marki JOVI.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Polska marka artykułów czyszczących.
Farby pakowane po 500 ml.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Ręcznie malowane torebki.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Rozette w zupełnie innej odsłonie

    11 i 12 października w Golden Flor Plaza w Warszawie odbyły się dwudniowe kontraktacje firmy ROZETTE we współpracy z firmą M&Z. Na jednym z najwyższych pięter warszawskiego budynku aż zaroiło się od kolorowych pluszaków, skarbonek, gniotków. Nie zabrakło jednak oferty, której dotychczas nie znaliśmy w asortymencie firmy z Łowicza. 

    Więcej…  
  • 1000 pomysłów na taśmy dekoracyjne Tierra

    Branża dekoracyjna odetchnęła z ulgą. Dekorowanie wnętrz, upiększanie prezentów, tworzenie kolorowych kwiatów nigdy nie było tak proste. Wystarczy troszkę wyobraźni, "stary" produkt, który chcemy odnowić i trochę czasu.

    Więcej…