Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Pop it i inne sensoryczne silikonowe zabawki przejęły właśnie TikTok'a i szkolne place zabaw. Czy to przemijająca moda, pomoc w koncentracji, czy jedno i drugie?

Zapewne wielu z nas przynajmniej raz w życiu było zafascynowanych folią bąbelkową, dlatego sukces tej nowej zabawki nie jest aż tak zaskakujący. Dzięki firmie ROZETTE po raz kolejny hit światowy trafia na polski rynek. 

Pop it - bo o nim mowa to silikonowa zabawka, która pierwotnie miała odstresowywać a finalnie stała się numerem jeden w domu każdego dziecka. Jaki jednak był zamysł powstania tego gadżetu?

Jak wiemy wiercenie się/ bawienie się "czymkolwiek" jest dość powszechne wśród najmłodszych, a fakt, że staje się to coraz bardziej problematyczne, doprowadziło to do wzrostu innowacyjności produktów takich jak pop it. To nic innego jak "folia bąbelkowa" wielokrotnego użytku. Silikonowe bąbelki, które tak jak w folii strzelają, zostały tak zaprojektowane, aby nas odstresowywać.

Kwadrat Zabawka Sensoryczna Antystresowa Pop It Bohater inny


Eksperci twierdzą, że odpowiednie rodzaje zabaw manualnych mogą pomóc dzieciom skupić się i zarządzać swoimi emocjami. 


Co robisz podczas stresu? Czym się bawisz podczas rozmowy telefonicznej? Często ludzie używają po prostu tego, co jest pod ręką - spinacza do papieru, pamięci USB, rękawa, kawy na wynos, palą papierosa lub obgryzają paznokcie. Tłumaczą takie zachowanie tym, że taka zabawa czymkolwiek pomaga im odwracać uwagę i skupiać się, a także twierdzą, że daje szansę im się uspokoić lub radzić sobie z uczuciami takimi jak złość.

Dzieci nie są wyjątkiem. Niestety nadal nie przeprowadzono jeszcze wystarczających „naukowo rygorystycznych badań” nad zabawkami typu fidget spinner czy pop it, ale są jednak studia z dziećmi i ich opiekunami na temat zabaw manualnych, które sugerują, że „właściwe rodzaje zabaw wydają się pomagać dzieciom w skupieniu się i zarządzaniu emocjami”.

Rzeczywiście, zabawki typu pop it są już od jakiegoś czasu dostępne dla dzieci do celów terapeutycznych. Niektórzy terapeuci zalecają także tego typu sprzęt typu fidget spinner (hit zeszłego roku) dla osób z ADHD, z zastrzeżeniem, że urządzenia te nie przyciągają uwagi innych ludzi ruchem lub hałasem. 

Do końca nie wiadomo skąd takie gadżety zyskują tak dużą popularność. Wchodzą na rynek, robią rewolucję wśród zabawek i znikają. Jak będzie z Pop it - zobaczymy.

Od Kingi Stefańskiej-Boszhard, właścicielki firmy ROZETTE, która do Polski wprowadziła ten gadżet, słyszymy, że to prawdziwy hit tego sezonu, więc mieć go musi każde dziecko.

Na rynku jego określenie jest różne. Profesjonaliści nazywają je antystresową sensoryczną zabawką. Inni określają mianem - Push Pop Bubble Fidget. Ale nazwa Pop It przyjęła się najbardziej. 

A Ty masz już swój Pop It?


Kwadrat Zabawka Sensoryczna Antystresowa Pop It Marka inna

Push  Bubble Fidget (Pop It) daje tę niezwykłą satysfakcję, która towarzyszy dźwiękowi pękającego pęcherzyka powietrza. Dzięki zabawce sensorycznej doświadczysz uczucia odprężenia i rozluźnienia, które pozwala odreagować cały stres i wyciszyć emocje.

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU:

 • łagodzenie stresu
 • bąbelki - ich naciśnięcie generuje delikatny trzask jak w przypadku pstrykania folią bąbelkową. Po wyciśnięciu całej powierzchni wystarczy odwrócić zabawkę i klikać od nowa
 • produkt wodoodporny
 • w ofercie firmy ROZETTE szeroka gama kolorystyczna
 • dostępne różne kształty

Dystrybutor: ROZETTE

Wybrane ogłoszenia

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Nowość w ofercie Mer-Plus.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Firma Milan poszukuje handlowca!!
Totalny hit sprzedażowy!!
Zestaw pudełek ozdobnych

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Diamenty Forbsa dla naszej branży

  Po raz trzeci najważniejsza nagroda w biznesie dla najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw – Diament Forbesa 2021 - trafia do jednej z firm z naszej branży!!

  Więcej…  
 • Paka nowości od firmy Sadpex - prawdziwe Disco

  2020 rok to w firmie Sadpex rok pełen nowości. Polski producent artykułów piśmiennych i nie tylko, do swojego asortymentu wprowadził prawdziwe perełki. Kolor, błysk, elegancja...Sezon szkolny, mimo, że w dużej części spędzony w domu, a na nowo odradzający się we wrześniu, będzie wyjątkowy.  

  Więcej…