Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".

Polecamy

Różne kształty, żywe kolory.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

16 czerwca 2017 roku Grupa Hamelin podpisała umowę kupna trzech firm należących do Grupy Pro | Office. Jak informuje Dariusz Strączyński, Prezes Hamelin, transakcja jest zgodna z dotychczasową strategią grupy.

Pro | Office to wiodący europejski producent koszulek, obwolut oraz skoroszytów. Firma obecnie posiada swoje fabryki w Czechach, Swajcarii oraz w Niemczech (pro | office s.r.o., pph Kunststofftechnik GmbH, Kunststoffwerke AG) i jest obecna ze swoimi wyrobami na rynkach Europy zachodniej i południowej. Zasilenie Grupy Hamelin nowymi podmiotami ma na celu wzmocnienie jej obecnych marek: Elba i Oxford oraz dalszą konsolidację rynku artykułów biurowych i szkolnych. 

 

Wybrane ogłoszenia

Idealna dla dzieci i dorosłych.
Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym
Nowa oferta marki JOVI
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Pióro wieczne + Długopis SYMPHONY w etui prezentow ...
Kolor, zabawa i wysoka jakość
Elegancki prezent dla Niej i dla Niego.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Idealne dla najmłodszych
Ręcznie malowane torebki.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowy sposób pakowania w Grupie CX

    Grupa CX, w skład której wchodzą między innymi firmy Corex i CX Dystrybucja, oferuje kolorowe, przyjazne produkty wysokiej jakości, dzięki którym dzieci mogą lepiej się uczyć i rozwijać swoją kreatywność. Proponuje również produkty ergonomiczne, przez co korzystnie wpływa na ich prawidłowy rozwój. To w dużej mierze właśnie dzięki dzieciom praca ludzi zatrudnionych w obu spółkach ma sens.

    Więcej…  
  • Cena to dla wielu klientów nadal mocny argument

    Eksploatacja to istotna dziedzina działalności w naszej branży. W dobie internetu wydawać by się mogła, że schylająca się ku upadkowi. Jednak sytuacja na rynku oraz sukcesy firm zaprzeczają tej tezie. O produktach firmy Rafcom rozmawiamy z Dyrektorem Zarządzającym - Pawłem Piórkowskim.

    Więcej…