Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Rafcom istnieje na rynku od września 2005 roku. Swoją działalność rozpoczął od hurtowej sprzedaży tonerów i tuszy (oryginalnych oraz ich zamienników) do drukarek laserowych, atramentowych i kopiarek. Stałe powiększanie swojej oferty, oraz znaczne poszerzenie rynków zbytu spowodowało, że w dniu 5 grudnia 2016 roku otwarty został kolejny oddział firmy w Polsce.

- To już czwarty punkt handlowy naszej firmy mieszczący się poza Warszawą. Tym razem jednak zawitaliśmy na północy Polski, bo w samym sercu Gdańska. - informuje Rafał Ziółkowski, właściciel firmy Rafcom. 

Dotychczasowo ulokowane oddziały - we Wrocławiu, Krakowie i Katowicach zapewniały bardzo szybkie sprostanie oczekiwaniom klientów z południowej części naszego kraju. W związku z tym jednak, że marki Prism oraz Cleverton w bardzo szybkim tempie zyskują swoich stałych klientów na terenie całego kraju, niezbędnym elementem strategii warszawskiej firmy była dywersyfikacja rynkowa.

- Gdańsk to idealna lokalizacja do naszych działań. - zapewnia z kolei Paweł Piórkowski, Dyrektor Zarządzający firmy Rafcom. - To właśnie na północy w tak szybkim tempie rozwija się sprzedaż naszych produktów - dodaje.

Nowy oddział firmy Rafcom znajduje się pod adresem:

Biuro handlowe - Gdańsk:

ul. Grunwaldzka 212 lokal nr 5.13, Company House 80-236 Gdańsk

 

Pozostałe punkty to:

Biuro handlowe - Katowice:

Adres: ul. Kolista 25, pok. 237, 40-486 Katowice

Biuro handlowe - Kraków:

Adres: ul. Ogłęczyzna 20 pok 12 ? I piętro , Triforium Office Park, 31-589 Kraków

Biuro handlowe - Wrocław:

Adres: Traugutta 57/59, budynek nr 4, 50-418 Wrocław
 

Wybrane ogłoszenia

Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Fluo marki Main Paper
Najlepsza licencja tego roku!
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Poszukiwani pracownicy
Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.
Zestaw Kreatywny od ROZETTE

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Samsung NX mini już w Polsce

    NX mini, najmniejszy i najlżejszy aparat fotograficzny z serii NX został wprowadzony do sprzedaży w Polsce. Dzięki stylowemu, stworzonemu z myślą o mobilności wzornictwu i doskonałej jakości obrazu aparat SMART Camera NX mini jest naturalnym wyborem dla dynamicznych fotografów, którym zależy na uchwyceniu specjalnych chwil w najdrobniejszych szczegółach. Technologie łączności NFC i Wi-Fi sprawiają, że każde zdjęcie wykonane za pomocą NX mini użytkownik może łatwo i szybko udostępnić znajomym.

    Więcej…  
  • Inwestycja w rozwój. Nowa oferta w firmie Rafcom.

    Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Rafcom poszerzyła swoją działalność. Tym samym z początkiem roku Dyrektorzy firmy postanowili rozszerzyć ofertę o drukarki oraz urządzenia MFP.

    Więcej…