Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W tym roku minęło dokładnie 25 lat działalności firmy Resgraph. Pod przewodnictwem Macieja Dziurgota, znanego w branży przedsiębiorcy będącego zarazem pasjonatem sportów walki, rzeszowska firma od 1991 roku podbija rynek papierniczo-biurowo-szkolny.

Jednym z ostatnich jej osiągnięć jest tytuł "Nasze Dobre Podkarpackie", który uzyskała ona w konkursie organizowanym przez lokalny magazyn Nowiny.

Nagrodę tę przyznano firmie Resgraph za produkty papiernicze marki RES.

Marka własna produktów o nazwie RES obejmuje artykuły papiernicze, zarówno biurowe, szkolne jak i kreatywne. Należą do nich  bloki rysunkowe i techniczne, białe oraz z kolorowymi kartkami, bogate w różne formaty oraz gramatury papier. W jej asortymencie znajdują się także wysokiej jakości kolorowe papiery i kartony w szerokiej gamie kolorystycznej. Jednym z podstawowych produktów marki są niezastąpione w pracy biurowej kostki papierowe, doskonałe do notowania i zapisywania informacji. W ofercie znajdują się także kostki białe, jednokolorowe i wielokolorowe, dostępne w mixach kolorystycznych intensywnych i pastelowych. Kostki występują w wersji klejonej i nieklejonej. Dostępne są również w eleganckich i trwałych plastikowych kubikach wielokrotnego użytku, które można uzupełniać kolejnymi wkładami karteczek. Paletę produktów uzupełniają etykiety samoprzylepne, przekładki do segregatorów, paski do quillingu oraz kolorowe papiery samoprzylepne i wycinanki dla dzieci.

Szeroka gama produktów dedykowana jest nie tylko najmłodszym dzieciom i uczniom szkół czy studentom, ale również każdy artysta znajdzie wśród nich coś dla siebie. Produkty dzięki bogatej palecie kolorystycznej o wyjątkowo ładnych, intensywnych i co bardzo ważne powtarzalnych barwach znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w amatorskich pracach dzieci w domu i szkole ale również pracach profesjonalnych wykonanych różnymi technikami artystycznymi jak quilling, origami, srapbooking, iris folding, embossing i wiele innych.

Produkty Res zostały docenione za wysoką jakość papierów i precyzję wykonania. Szeroka paleta kolorystyczna spełniła oczekiwania nie tylko wymagających klientów ale i Jury konkursu.

- Bardzo dobra opinia rynku o produktach jest motorem do nieustającego poszerzania marki o kolejne ciekawe rozwiązania. - mówi Agnieszka Wieleba, Kierownik Marketingu w firmie Resgraph. - Oferta Res konsekwentnie i z dużą starannością jest rozwijana o nowe produkty, które nie tylko pomagają pracować, uczyć się, ale także rozwijać pasje artystyczne. - dodaje.

Podstawowym założeniem jakie przyświeca firmie Resgraph przy tworzeniu kolejnych produktów marki Res jest dostarczanie produktów papierniczych najwyższej jakości za rozsądną cenę. By zaspokoić potrzeby i oczekiwania swoich klientów nieustannie poszukuje nowych inspiracji i śledzi zmieniające się trendy.

Produkty marki Res kilka razy w roku są prezentowane na Targach Szkolno-Biurowych, które firma Resgraph od wielu już lat organizuje dla swoich klientów. Na co dzień są one do kupienia w dobrych sklepach papierniczych na terenie Podkarpacia i nie tylko, gdyż, jak zapewnia Maciej dziurgot, właściciel firmy Resgraph, grono zadowolonych odbiorców stale się poszerza.

Wybrane ogłoszenia

Różne kształty, żywe kolory.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Podręczna drukarka etykiet
Totalna nowość w marce ESCUELA!
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Ręcznie malowane torebki.
5 kolorów zabawy.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Idealna do domowego biura.
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Kredki bezdrzewne. Zakup wart rozważenia?

    Kredki kojarzą się przede wszystkim z pudełkami pełnymi drewnianych ołówków z kolorowym węglem drzewnym. Drewniane kredki nie są oczywiście jedynym możliwym rodzajem. Na rynku znajdziemy kilka rodzajów kredek, w których nie wykorzystuje się drewna jako otoczki. Obecnie coraz większą popularność zdobywają kredki bezdrzewne. Cenią je sobie graficy, a dzieci bardzo je lubią, ponieważ można rysować i kolorować praktycznie całą kredką.

    Więcej…  
  • UPOMINKI a’la LAST MINUTE

    Sezon na kalendarze i świąteczne upominki z logo nie rozpoczyna się w listopadzie czy w grudniu. 

    Więcej…