Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W tym roku minęło dokładnie 25 lat działalności firmy Resgraph. Pod przewodnictwem Macieja Dziurgota, znanego w branży przedsiębiorcy będącego zarazem pasjonatem sportów walki, rzeszowska firma od 1991 roku podbija rynek papierniczo-biurowo-szkolny.

Jednym z ostatnich jej osiągnięć jest tytuł "Nasze Dobre Podkarpackie", który uzyskała ona w konkursie organizowanym przez lokalny magazyn Nowiny.

Nagrodę tę przyznano firmie Resgraph za produkty papiernicze marki RES.

Marka własna produktów o nazwie RES obejmuje artykuły papiernicze, zarówno biurowe, szkolne jak i kreatywne. Należą do nich  bloki rysunkowe i techniczne, białe oraz z kolorowymi kartkami, bogate w różne formaty oraz gramatury papier. W jej asortymencie znajdują się także wysokiej jakości kolorowe papiery i kartony w szerokiej gamie kolorystycznej. Jednym z podstawowych produktów marki są niezastąpione w pracy biurowej kostki papierowe, doskonałe do notowania i zapisywania informacji. W ofercie znajdują się także kostki białe, jednokolorowe i wielokolorowe, dostępne w mixach kolorystycznych intensywnych i pastelowych. Kostki występują w wersji klejonej i nieklejonej. Dostępne są również w eleganckich i trwałych plastikowych kubikach wielokrotnego użytku, które można uzupełniać kolejnymi wkładami karteczek. Paletę produktów uzupełniają etykiety samoprzylepne, przekładki do segregatorów, paski do quillingu oraz kolorowe papiery samoprzylepne i wycinanki dla dzieci.

Szeroka gama produktów dedykowana jest nie tylko najmłodszym dzieciom i uczniom szkół czy studentom, ale również każdy artysta znajdzie wśród nich coś dla siebie. Produkty dzięki bogatej palecie kolorystycznej o wyjątkowo ładnych, intensywnych i co bardzo ważne powtarzalnych barwach znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w amatorskich pracach dzieci w domu i szkole ale również pracach profesjonalnych wykonanych różnymi technikami artystycznymi jak quilling, origami, srapbooking, iris folding, embossing i wiele innych.

Produkty Res zostały docenione za wysoką jakość papierów i precyzję wykonania. Szeroka paleta kolorystyczna spełniła oczekiwania nie tylko wymagających klientów ale i Jury konkursu.

- Bardzo dobra opinia rynku o produktach jest motorem do nieustającego poszerzania marki o kolejne ciekawe rozwiązania. - mówi Agnieszka Wieleba, Kierownik Marketingu w firmie Resgraph. - Oferta Res konsekwentnie i z dużą starannością jest rozwijana o nowe produkty, które nie tylko pomagają pracować, uczyć się, ale także rozwijać pasje artystyczne. - dodaje.

Podstawowym założeniem jakie przyświeca firmie Resgraph przy tworzeniu kolejnych produktów marki Res jest dostarczanie produktów papierniczych najwyższej jakości za rozsądną cenę. By zaspokoić potrzeby i oczekiwania swoich klientów nieustannie poszukuje nowych inspiracji i śledzi zmieniające się trendy.

Produkty marki Res kilka razy w roku są prezentowane na Targach Szkolno-Biurowych, które firma Resgraph od wielu już lat organizuje dla swoich klientów. Na co dzień są one do kupienia w dobrych sklepach papierniczych na terenie Podkarpacia i nie tylko, gdyż, jak zapewnia Maciej dziurgot, właściciel firmy Resgraph, grono zadowolonych odbiorców stale się poszerza.

Wybrane ogłoszenia

Polska marka artykułów czyszczących.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Nowość w ofercie Rozette.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Firma Milan poszukuje handlowca!!
Totalny hit sprzedażowy!!
Nowość w ofercie Rafcom.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowa technologia zapobiega wynoszeniu dokumentów

    Dokumenty papierowe nadal są istotnym kanałem wycieku informacji poufnych, dlatego warto mieć system ochrony przed ich wyniesieniem. Innowacyjna technologia, która właśnie pojawiła się na rynku, opiera się na mikrowłóknach ukrytych w papierze do drukowania. To jedyne tego typu rozwiązanie zapewniające ochronę wydruków w efektywny kosztowo sposób.

    Więcej…  
  • Kropki klejowe Instant Dots

    Hiszpańska firma Dunsa rozszerza markę INSTANT o nowy produkt do klejenia: żelowe kropki klejowe Instant Dots. Klejokropki - jak je nazywają pracownicy firmy CX Dystrybucja - przeznaczone są do mocowania próbek, saszetek, plakatów i małych przedmiotów. Są również przydatne do zamykania opakowań i kopert, do klejenia papieru ozdobnego przy pakowaniu prezentów oraz do przygotowywania ozdób lub dekoracji.

    Więcej…