Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Od kilku miesięcy firma Smart Digital Media - dystrybutor materiałów eksploatacyjnych marki INKDIGO - rozpoczął współpracę sponsorską ze stołecznym klubem AZS Politechnika Warszawska. 

Wraz z rozwojem partnerstwa dwóch siatkarzy z drużyny zdecydowało się lobbować markę swoimi twarzami.

W połowie sierpnia 2016 roku Paweł Zagumny oraz Andrzej Wrona dołączyli do promocyjnego teamu INKDIGO, tym samym wspierając jej rozwój na polskim rynku.

- To zaszczyt, że tak świetni sportowcy wspierają promocję naszych produktów - informuje Daniel Paciorek, Business Development Manager. - W biznesie jest jak w sporcie - zwyciężają wyłącznie najlepsi - dodaje.

Współpraca z AZS Politechnika Warszawska ma zakres wielowymiarowy. Logo materiałów eksploatacyjnych marki INKDIGO dystrybuowanych przez firmę Smart Digital Media, widoczne jest już dziś na stronie klubu, na bannerach, koszulkach zawodników. Przewidziano także osobiste zaangażowanie zawodników. 

Jak zapowiada także Daniel Paciorek, firma wraz z klubek szykuje kilka prezentów dla klientów i użytkowników marki INKDIGO, o czym wkrótce bedzie można dowiedzieć się z profilu firmy na Facebooku: https://web.facebook.com/INKdigo


Na zdjęciu od lewej: Paweł Zagumny, Krzysztof Kamiński (INKDIGO), Andrzej Wrona

 

 

Wybrane ogłoszenia

Kubek dla TatyKubek dla Taty
Sprzedam29,99 zł - sugerowana cena detaliczna PLN
Kubek dla każdego faceta.
Idealny dla kobiety.
Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym
Nowa linia torebek inspirowana latem
Kredki marki Faber - Castell
Elegancka kolekcja do biura i szkoły.
Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.
Oryginalne kubki z dedykowanymi uchwytami.
Upominek dla wyjątkowej osoby.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Polska powłoka do maseczek zabija większość wirusów i bakterii.

    Maseczki na twarz to już chyba nasza codzienność. Codzienność nie tylko w życiu prywatnym ale i branżowym. Pisząc ten artykuł dostaliśmy 3 maile oferujące nam zakup maseczek oferowanych przez firmy, które dotychczas oferowały długopisy. Dywersyfikacja dotyczy więc nie tylko producentów, ale i tematów, które poruszamy na scannerze.

    Więcej…  
  • Staples Europe rozszerza swoje działania w Polsce

    Firma Staples Europe ogłosiła dziś, że zwiększa zatrudnienie w Polsce realizując misję firmy jaką jest dostarczanie klientom wszystkich narzędzi niezbędnych do odniesienia sukcesu. W ubiegłym roku firma Staples otworzyła i rozwinęła swoje Globalne Centrum Kompetencji w Gdańsku.

    Więcej…