Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

10 czerwca 2016 roku - to był wyjątkowy dzień dla wszystkich Pracowników firmy LAMBDA. W restauracji Przystanek ZOO zlokalizowanej pomiędzy boksami podopiecznych wrocławskiego ZOO liczna grupa osób, która tworzy historię producenta materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących świętowała ćwierćwiecze istnienia firmy. 

Jak na prawdziwe urodziny przystało nie zabrakło tortu, wspomnień i oczywiście rozmów o przyszłości do białego rana. Wszyscy uczestnicy wciągnięci zostali w wir różnych ciekawych historyjek z życia firmy, które sukcesywnie zdradzał jeden z właścicieli firmy LAMBDA - Pan Jan Nowicki. 25 lat to kawał czasu. Mimo bardzo konkurencyjnego sektora, w którym działa, mimo okresu zawładnięcia wręcz rynku polskiego przez produkty z importu, firma LAMBDA działa z sukcesem, każdego roku odnotowując co raz lepsze wyniki.

Rok 2016 - jak zapowiada Zarząd firmy - będzie jeszcze lepszy. Od kilku lat strategia firmy ukierunkowana jest na znaczny rozwój dystrybucji oraz wsparcie marketingowe swoich dystrybutorów. Na stronie internetowej firmy www.lambda.com.pl każdego miesiąca pojawiają się nowe promocje sprzedażowe. W czerwcu za zakupy klienci otrzymywali w prezencie dodatkowe rabaty, w kwietniu grille, natomiast lipiec to miesiąc plażowania stąd upominkiem od firmy LAMBDA jest mata plażowa.

 Reklama

Co firma szykuje na kolejne miesiące dowiemy się już niebawem. Teraz zapraszamy do poznania Pracowników firmy oraz Zarząd, który stoi za sukcesem wrocławskiego producenta.


 Wszyscy Pracownicy firmy LAMBDA

 Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebook'u.

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta firmy CX Dystrybucja
Osłona ochronna antywirusowa MemoBe do biura i skl ...
Ogromna paczka kredek
Nowa linia torebek inspirowana latem
Elegancka kolekcja do biura i szkoły.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Pióro + długopis MASTER SOFT w opakowaniu ES
Praca w centrum Wrocławia
Oryginalne kubki z dedykowanymi uchwytami.
Upominek dla wyjątkowej osoby.
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • IX Wielka Majówka OSAA

    Z Zarządem sieci OSAA, zrzeszonymi firmami oraz największymi dostawcami artykułów papierniczo-biurowo-szkolnych (było ich 42) spotkaliśmy się w przepięknym Hotelu Copernicus w Toruniu. Jak co roku nie zabrakło nagród i wyróżnień dla najlepszych. Wszystkich zebranych gości przywitał Prezes sieci OSAA - Sławomir Ćwiliński, który zachęcił wszystkich do zakupów, rozmów oraz wymiany informacji na temat wspólnych potrzeb. 

    Więcej…  
  • Mr. Books & Mrs. Paper na targach we Frankfurcie

    Wystawcy targów Paperworld potwierdzają, że produkty branży PBS mają coraz większe znaczenie jeśli chodzi o wyposażenie księgarni. Specjalna wystawa, zlokalizowana w hali 5.1 Mr. Books & Mrs. Paper przedstawia najnowsze produkty i rozwiązania dla tego sektora handlowego. Pokaz dedykowany jest specjalnie dla rynku książek i bazuje na emocjonalnych doświadczeniach zakupowych klientów. Decydującą rolę odgrywa tu odpowiedni wybór produktów oraz przekonywujący pomysł, który podkreśla ten rodzaj handlu jako branżę specjalistyczną.

    Więcej…