Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W targach firmy Euro -Trade nasza redaktor naczelna uczestniczy już od ponad 12 lat. Wydarzenie to każdego roku zyskuje nowe elementy, nowe atrakcje. W tym roku po raz pierwszy spotkanie trwało 2 dni ze względu na liczną grupę wystawców zarówno z branży szkolnej jak i zabawkarskiej, która potrzebowała znacznie dłuższego czasu na zebranie zamówień.

 

Targi organizowane przez krakowską hurtownię Euro-Trade zyskały już swoją renomę. Tradycją już jest promocja Vip Clubu, który od wielu lat zrzesza co raz to liczniejszą grupę dostawców oraz zaangażowanych klientów. Dodatkowe rabaty, liczne losowania podczas targów oraz przede wszystkim wyselekcjonowana oferta najlepszych produktów z naszej branży przyciągają naprawdę liczną grupę odwiedzających. My szczególnie zwróciliśmy uwagę na kilka nowości. O tym jednak w naszym videoreportażu, do którego oglądania serdecznie zapraszamyZdjęcia z targów dostępne są także w naszej GALERII oraz na naszym profilu na Facebook'u.

 

Wybrane ogłoszenia

Farby pakowane po 500 ml.
Jedyny taki zeszyt na rynku 3 w 1
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Firma Milan poszukuje handlowca!!
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Nowość w ofercie Mer-Plus.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Nowość w ofercie HAMELIN

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Elektronika pokonana przez długopisy.

    Najnowsze badania mogą sprawić, że ponownie rozważysz staromodny długopis i papier w codziennej pracy, jeśli oczywiście chcesz zapamiętać więcej swoich notatek i nie stracić ich bezpowrotnie.

    Więcej…  
  • Paper Wars - Europa ogranicza zużycie papieru

    Czy Europa całkowicie pozbędzie się papieru? Odpowiedź na to pytanie winna brzmieć jako zdecydowane „nie”. Całkowite porzucenie papieru pozostaje utopijnym celem, ponieważ papier po prostu doskonale się sprawdził na przestrzeni wieków. Radykalne zmniejszenie zużywanego papieru jest jednak w pełni osiągalne. Promowanie ograniczenia zużycia papieru w pracy i w życiu łączy zarówno zalety ekologiczne, jak i ekonomiczne. Pojawiło się wiele inicjatyw na rzecz digitalizacji dokumentów, zarówno po stronie rządowej jak i biznesowej, istnieją już wypróbowane i sprawdzone rozwiązania techniczne służące do uzyskiwania cyfrowych dokumentów. Instytucje państwowe wyposażone w odpowiednie skanery wraz z oprogramowaniem mogą nie tylko zamienić papier w cenną informację cyfrową, lecz także powiązać uzyskane dane z innymi aplikacjami.

    Więcej…