Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Już z początkiem lutego nasza redakcja dowiedziała się, że firma Corex po raz kolejny chce zaskoczyć swoich klientów. Nikt jednak nie spodziewał się tak dużej akcji, w której zaangażowali się niemalże wszyscy pracownicy największych hurtowni i sklepów papierniczo-biurowo-szkolnych w Polsce. 

Zabawa I Love Stabilo – I Love You, której głównym celem było podzielenie się uczuciem ze swoją Walentynką, to całomiesięczna akcja zorganizowana przez firmę Corex – dystrybutora marki STABILO.

- To przede wszystkim kontynuacja naszej wieloletniej akcji Free Your True Colors, która na stałe wpisała się w kalendarz naszych działań marketingowych – informuje główna koordynatorka akcji, Izabela Poradowska., Brand Manager w firmie Corex.- Święto Walentego, które przypada na 14 lutego było idealną okazją, aby wraz z naszymi klientami podzielić się najpiękniejszym uczuciem z bliskimi – dodaje.

Akcja I Love Stabilo - I love You polegała na przysłaniu maila z adresem pocztowym osoby, która chce obdarować kogoś, kogo darzy uczuciem. 

Zaraz po otrzymaniu danych, pracownicy firmy na wskazany adres wysyłali pakiet Walentynkowy, zawierający kartkę, zakreślacz i długopis STABILO, balony, naklejki oraz batonika. Jednak na tym nie koniec. Każdy uczestnik po wypełnieniu kartki walentynkowej o niezbędne dane typu: imię ukochanej/ ukochanego, życzeń skierowanych do wybrańca/ wybranki oraz kilku słów za co kocha markę STABILO przesyłał ją już drogą e-mailową do organizatora, który wraz z naszą redakcją dbał o to, aby trafiła ona na nasz fanpage na Facebook'u. 

Wtedy ruszała cała machina dzielenia się miłością. Już kolejnego dnia na ręce odbiorcy/ Walentynki dostarczana była paczuszka ze słodkim upominkiem w postaci Ptasiego Mleczka pakowanego w zindywidualizowane pudełko. 

Ile było w tym czasie miłych zaskoczeń, uśmiechu i radości.

Cała redakcja magazynu scann.R z wielką przyjemnością publikowała kartki na naszym fanpage'u, dzieląc się z całym światem wieloma pięknymi i wzruszającymi słowami.


 Zobacz wszystkie kartki


Jak informuje Izabela Poradowska tego typu akcje będą jeszcze organizowane w tym roku. 

Zapewne jednak wszyscy czekają na tę największą uwalniającą kolory w całej Polsce - Free Your True Colors. Jedynie co możemy już zdradzić to to, że będzie się działo!

 

Wybrane ogłoszenia

Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.
Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym
Nowa linia torebek inspirowana latem
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Nowy wymiar długopisów i piór kulkowych wymazywaln ...
Ogromna paczka kredek
PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje handlowca.
Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.
Idealne dla najmłodszych

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • To będzie sezon pod hasłem Go Pen! Go Pen!

    Kolejny miesiąc premier rynkowych w firmie Sadpex za nami. Miesiąc czerwiec 2020 był pod hasłem "DISCO", co zaprezentowaliśmy już na naszej stronie. Wówczas paczka nowości uwzględniała szeroką kolekcję błyszczących długopisów. Tym razem skupiliśmy się na piórach. Nowa seria Go Pen nie tylko jest kolorowa, nie tylko jest wyjątkowa, ale przede wszystkim jest wyprodukowana w Polsce!

    Więcej…  
  • Zestawy kreatywne do zabawy Maped Creativ

    Maped Creativ to nowa marka Maped, której produkty doskonale łączą czas zabawy z kreatywnym rozwojem dzieci. Każde pudełko daje dzieciom szansę na zrobienie unikalnej kreacji własnymi rękami wspomagając rozwój sensoryczny i zachęcając do tworzenia. Wybierz zestaw dostosowany do wieku i możliwości dziecka. Pierwsze zestawy do samodzielnej zabawy nadają się dla dzieci już od 2 roku życia. Zresztą zobaczcie.

    Więcej…