Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Już z początkiem lutego nasza redakcja dowiedziała się, że firma Corex po raz kolejny chce zaskoczyć swoich klientów. Nikt jednak nie spodziewał się tak dużej akcji, w której zaangażowali się niemalże wszyscy pracownicy największych hurtowni i sklepów papierniczo-biurowo-szkolnych w Polsce. 

Zabawa I Love Stabilo ? I Love You, której głównym celem było podzielenie się uczuciem ze swoją Walentynką, to całomiesięczna akcja zorganizowana przez firmę Corex ? dystrybutora marki STABILO.

- To przede wszystkim kontynuacja naszej wieloletniej akcji Free Your True Colors, która na stałe wpisała się w kalendarz naszych działań marketingowych ? informuje główna koordynatorka akcji, Izabela Poradowska., Brand Manager w firmie Corex.- Święto Walentego, które przypada na 14 lutego było idealną okazją, aby wraz z naszymi klientami podzielić się najpiękniejszym uczuciem z bliskimi ? dodaje.

Akcja I Love Stabilo - I love You polegała na przysłaniu maila z adresem pocztowym osoby, która chce obdarować kogoś, kogo darzy uczuciem. 

Zaraz po otrzymaniu danych, pracownicy firmy na wskazany adres wysyłali pakiet Walentynkowy, zawierający kartkę, zakreślacz i długopis STABILO, balony, naklejki oraz batonika. Jednak na tym nie koniec. Każdy uczestnik po wypełnieniu kartki walentynkowej o niezbędne dane typu: imię ukochanej/ ukochanego, życzeń skierowanych do wybrańca/ wybranki oraz kilku słów za co kocha markę STABILO przesyłał ją już drogą e-mailową do organizatora, który wraz z naszą redakcją dbał o to, aby trafiła ona na nasz fanpage na Facebook'u. 

Wtedy ruszała cała machina dzielenia się miłością. Już kolejnego dnia na ręce odbiorcy/ Walentynki dostarczana była paczuszka ze słodkim upominkiem w postaci Ptasiego Mleczka pakowanego w zindywidualizowane pudełko. 

Ile było w tym czasie miłych zaskoczeń, uśmiechu i radości.

Cała redakcja magazynu scann.R z wielką przyjemnością publikowała kartki na naszym fanpage'u, dzieląc się z całym światem wieloma pięknymi i wzruszającymi słowami.


 Zobacz wszystkie kartki


Jak informuje Izabela Poradowska tego typu akcje będą jeszcze organizowane w tym roku. 

Zapewne jednak wszyscy czekają na tę największą uwalniającą kolory w całej Polsce - Free Your True Colors. Jedynie co możemy już zdradzić to to, że będzie się działo!

 

Wybrane ogłoszenia

Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.
Dostępny w 7 kolorach.
Fluo marki Main Paper
Poszukiwani pracownicy
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Dla chłopca i dziewczynki
Nowy wymiar biurowej elegancji!
Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • ActiveJet wzbogaca swoją ofertę materiałów eksploatacyjnych

    W portfolio produktowym ActiveJet, lidera na rynku materiałów eksploatacyjnych w Polsce, znalazły się nowe tusze w wersji Premium - AH-970BRX, AH-971CRX, AH-971MRX, AH-971YRX. Najnowsze modele przeznaczone są do urządzeń drukujących HP. Marka ActiveJet prócz stałego rozwoju i umacniania pozycji na rynku krajowym, zdobywa popularność na świecie.

    Więcej…  
  • Akademia Rafcom - odc. 9

    Nowy rok sprzyja postanowieniom noworocznym. Warto więc z początkiem stycznia zastanowić się czy nie zacząć oszczędzać na wydatkach eksploatacyjnych swojej drukarki. Tonery i tusze to niestety koszt, który trudno całkowicie wyeliminować w biurze a czasem i w domu. Można go jednak znacznie obniżyć wybierając tańsze zamienniki do naszego urządzenia. Jak się do tego zabrać i jak nie popełnić błędu przy wyborze odpowiedniego tuszu lub tonera radzi nam Regina Telega, Dyrektor Handlowa w firmie Rafcom.

    Więcej…