Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

25 stycznia 2016 roku odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Polskiego Stowarzyszenia Branży Prezentowej. Na zaproszenie Zarządu do Teatru Wielkiego przybyło ponad 20 osób, przedstawicieli firm zrzeszonych w Stowarzyszeniu, jak i tych, które chciały poznać zasady jego działania.

Wśród przybyłych gości nie zabrakło takich firm jak: Interchange Solution, Katalog Marzeń, Rozette, Tubus, Messe Frankfurt, Galeria Zdrowia, redakcji magazynu scann.R oraz przedstawicieli Polskiej Izby Opakowań. 

- Cieszymy się, że tak liczne grono przyjęło nasze zaproszenie - mówiła podczas spotkania Prezes Stowarzyszenia, Monika Glegoła. -  Zapewniam, że wraz z całym Zarządem zrobimy wszystko, aby spotykać się częściej i w jeszcze milszych okolicznościach.

Okazją do pierwszego w tym roku spotkania było przepiękne przedstawienie, które miało miejsce właśnie w Teatrze Wielkim.

„Szczęśliwego Chińskiego Nowego Roku - Kolory Chińskich Stepów”, którego jednym z Partnerów było właśnie Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej, dało możliwość spędzenia czasu nie tylko na rozmowach biznesowych wszystkich gości, ale także umożliwiło wzięcie udziału w wyjątkowych wydarzeniu.

Przedstawienie łączyło w sobie pokazy akrobatyczne, piękną muzykę graną na tradycyjnych chińskich instrumentach oraz niezwykłe pokazy wokalne m.in. tradycyjny śpiew gardłowy. Uczestnicy spektaklu zobaczyli również widowiskowy taniec, występy akrobatyczne, m.in.: akrobacje gimnastyczne – „człowiek guma", "taniec z misami", "wirujące talerzyki" oraz chińskie Diabolo, a wszystko w klimatach chińskiej muzyki i śpiewu. 

Zanim jednak zebrani goście przeszli do przepięknej sali teatralnej, spotkali się w kawiarni, gdzie przy lampce szampana wymienili między sobą kontakty, zaprezentowali swoja ofertę oraz skorzystali z niepowtarzalnej okazji wyjazdu na targi Ambiente, przygotowanej na ten dzień przez przedstawicielstwo Messe Frankfurt w Polsce. 

- Cieszymy się, że tak znakomite firmy tworzą nasze Stowarzyszenie - mówi Daria Kostera, WicePrezes Polskiego Stowarzyszenia Branży Prezentowej. - Nasze przedsięwzięcie, które na rynku polskim funkcjonuje już prawie rok przyciąga co raz liczniejsze grono przedsiębiorców, którzy stawiają na swój rozwój, networking oraz współpracę. 

Jak zapowiada Zarząd, po dość nieformalnym, kameralnym i noworocznym spotkaniu już niedługo przyjdzie czas na oficjalne, duże wydarzenie. O tym jednak poinformujemy w odpowiednim czasie. Teraz zapraszamy na krótką videorelację z minionej imprezy.

Wybrane ogłoszenia

Totalny hit sprzedażowy!!
Idealna do domowego biura.
Nowa oferta marki JOVI
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Podręczna drukarka etykiet
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Nowość w ofercie Mer-Plus.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • #Zostańwdomu - radzimy jak kreatywnie spędzić czas z dzieckiem

    Święta, święta i po świętach...Nadal jednak musimy siedzieć w domach. Jak spędzić ten czas jak najlepiej? Kasia ze swoim synem Tymoteuszem pokazuje jak to zrobić kreatywnie. 

    Więcej…  
  • Kalendarze Paperblanks na rok 2017

    Jeśli lubisz posiadać kalendarz "z klasą", wyjątkowy i wyróżniający się - rozważ zakup tego, który w tym roku wyjdzie z linii produkcyjnej marki Paperblanks. To produkty nie tylko eleganckie, ale także będące kontynuacją tradycji pierwszych ksiąg.

    Więcej…