Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Współzałożyciel i prezes Action S.A., spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie został laureatem 13. edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku. Decyzję o przyznaniu wyróżnienia podjęło Jury pod przewodnictwem Jerzego Koźmińskiego, które działa niezależnie od firmy doradczej EY – organizatora konkursu.

Dyplom dla finalisty konkursu EY Przedsiębiorca Roku Prezes Bieliński odebrał podczas uroczystej gali finałowej, która odbyła się 26 listopada na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Jury, niezależne od EY, podjęło decyzję o wyborze najlepszego przedsiębiorcy, biorąc pod uwagę takie aspekty jak:

EY Przedsiębiorca Roku jest bowiem inicjatywą mającą na celu wyróżnienie człowieka – przedsiębiorcy, wizjonera, lidera. W tym roku do finału konkursu zakwalifikowało się 13 laureatów reprezentujących 12 firm. Prezes Action S.A., Piotr Bieliński, finalista konkursu EY Przedsiębiorca Roku odebrał dyplom z rąk Krzysztofa Pawińskiego, Prezesa Zarządu Grupy Maspex Wadowice, członka Jury i Przedsiębiorcy Roku 2011.

Film konkursowy przedstawiający sylwetkę Piotra Bielińskiego był wyświetlany podczas gali i można zobaczyć go tutaj:

 

Odsłony: 2070