Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Współzałożyciel i prezes Action S.A., spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie został laureatem 13. edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku. Decyzję o przyznaniu wyróżnienia podjęło Jury pod przewodnictwem Jerzego Koźmińskiego, które działa niezależnie od firmy doradczej EY – organizatora konkursu.

Dyplom dla finalisty konkursu EY Przedsiębiorca Roku Prezes Bieliński odebrał podczas uroczystej gali finałowej, która odbyła się 26 listopada na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Jury, niezależne od EY, podjęło decyzję o wyborze najlepszego przedsiębiorcy, biorąc pod uwagę takie aspekty jak:

 • przedsiębiorczość,
 • strategia,
 • działalność międzynarodowa,
 • innowacyjność oraz
 • relacje z pracownikami i otoczeniem.

EY Przedsiębiorca Roku jest bowiem inicjatywą mającą na celu wyróżnienie człowieka – przedsiębiorcy, wizjonera, lidera. W tym roku do finału konkursu zakwalifikowało się 13 laureatów reprezentujących 12 firm. Prezes Action S.A., Piotr Bieliński, finalista konkursu EY Przedsiębiorca Roku odebrał dyplom z rąk Krzysztofa Pawińskiego, Prezesa Zarządu Grupy Maspex Wadowice, członka Jury i Przedsiębiorcy Roku 2011.

Film konkursowy przedstawiający sylwetkę Piotra Bielińskiego był wyświetlany podczas gali i można zobaczyć go tutaj:

 

Wybrane ogłoszenia

Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Nowa oferta marki JOVI.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Oferta ActiveJet szersza o materiały eksploatacyjne do urządzeń laserowych Brother

  Porfolio produktów ActiveJet zostało rozszerzone o toner oraz bębny przeznaczone do drukarek laserowych Brother. Nowe produkty idealnie sprawdzą się wśród użytkowników małych i średnich firm, którzy poszukują wysokiej jakości i wydajności wydruku przy zachowaniu rozsądnej ceny.   

  Więcej…  
 • Videorelacja z targów W Euro-Trade - 9-10 kwietnia 2019

  Sezon targowy trwa! Ta wizyta w Krakowie jednak miała na celu jedno - poznać najlepsze produkty dla dzieci i do szkoły. Na stoiskach wystawców, którzy przybyli do firmy Euro-Trade wyszykaliśmy najlepsze produkty. Z dużą sugestią samych dystrybutorów prezentujemy Wam te najlepsze.

  Więcej…