Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Obchodząca w tym roku jubileusz 25- lecia Krajowa Izba Gospodarcza przygotowała specjalne medale za wspieranie rozwoju samorządu gospodarczego i przedsiębiorczości. Miło nam poinformować, że nagrodzono nimi 5 Członków PIAP. Uroczystość odbyła się 22 września br.w siedzibie KIG w Warszawie.

Medalami KIG, które wręczył wiceprezes i dyrektor generalny Krajowej Izby Gospodarczej Pan Marek Kłoczko nagrodzono przedstawicieli branży artykułów promocyjnych: Danutę Bakułę, Zbigniewa Kaczora, Sławomira Giefinga, Zbigniewa Grzeszczuka i Roberta Załupskiego. Medaliści  zostali uhonorowani m.in. za działania na rzecz rozwoju i integracji środowiska branży artykułów promocyjnych.  

Redakcja magazynu scann.R gratuluje i życzy dalszych sukcesów.

 

Wybrane ogłoszenia

100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Nowa oferta marki JOVI.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Totalny hit sprzedażowy!!
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Idealny zeszyt dla "opornych na wiedzę"

    Potęgi, całki, kolejność działań, ułamki, procenty...Kto z nas dorosłych chciałby powrócić do szkolnej ławki i być właśnie teraz przywołanym do tablicy? Czasy szkolne to cudowny okres w życiu każdego z nas, ale z lat młodości na pewno bardziej wolimy wakacje aniżeli rok szkolny.

    Więcej…  
  • Gwiazdkowe hity prezentowe - najciekawsze zabawki i produkty dla dzieci!

    Przed nami 10. Edycja Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców 2018. Jubileuszowe wydanie to jeszcze więcej atrakcji dla maluchów i ciekawych gadżetów dla rodziców. O tytuł Zabawki Roku powalczą najważniejsze zabawkowe premiery Gwiazdkowe. Znakiem jakości Nagroda Rodziców pochwalić się będą mogły pomysłowe przedmioty do opieki i pielęgnacji dzieci.

    Więcej…