Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Przedłużające się obostrzenia, restrykcje i lockdown’y zmuszają nas do poszukiwania nowych sposobów skutecznej komunikacji z klientami. Tą drogą poszła właśnie firma Newell Poland, która stworzyła kanał na Youtube, aby w jak najciekawszej formie komunikować się z nimi.

Założony przez firmę kanał poświęcony jest markom Parker, Waterman, Dymo, Shaprie Paper Mate, Rotring oraz Elmer’s. Jest on dedykowany wszystkim klientom bezpośrednim, dokonującym zakupów w firmie Newell oraz wszystkim klientom pośrednim, którzy zaopatrują się w hurtowniach.

"Za pośrednictwem naszego vloga chcemy informować Państwa o nowościach, promocjach, działaniach oraz przekazywać praktyczne informacje potrzebne w codziennej pracy handlowej." - informuje nas Rafał Foksiński, Sr. Sales Manager Eastern Europe. 

W imieniu firmy Newell serdecznie prosimy o zasubskrybowanie nowego kanału w celu otrzymywania powiadomień o kolejnych odcinkach, które będą publikowane raz w tygodniu.

Pierwszy firm będący powitaniem nowych subskrybentów już jest dostępny i publikujemy go poniżej:Obserwacja kanału pozwoli wszystkim klientom nie tylko na zdobycie rzetelnej wiedzy o nowościach, ale także podzielenie się z nią ze swoimi klientami. W dobie ograniczeń wyłącznie wiedza o rynku jest gwarantem sukcesu każdej z firm w naszej branży. 

Wybrane ogłoszenia

Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Farby pakowane po 500 ml.
Nowe tonery do drukarek Canon.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zaczarowane pudełeczka

    Mikołajki, urodziny, narodziny dziecka, imieniny, zaręczyny, Święta, Dzień Babci, Dzień Mamy i wiele innych okazji nadarzy się, aby wręczyć prezent komuś bliskiemu. Im jego opakowanie będzie ładniejsze, tym obdarowany będzie bardziej zaskoczony. Po tradycyjnych torebkach, zanim poznamy kunszt profesjonalnego pakowania prezentów, idealnym rozwiązaniem wydają się być kolorowe pudełeczka, do których zmieszczą się niewielkie, ale od serca darowane upominki.

    Więcej…  
  • Pracownicy coraz bardziej wyczuleni na nielegalne i nieetyczne praktyki firm.

    Jedna piąta pracowników małych i średnich firm zdaje sobie sprawę z nielegalnych i nieetycznych praktyk swojego pracodawcy – wynika z badania BSA przeprowadzonego w kilku europejskich krajach. Prawie trzy czwarte z nich nie miałoby oporów, żeby o takich zachowaniach donieść. Najczęściej na taki krok decydują się pracownicy firm brytyjskich. Do zgłoszenia lub rozważania takiego kroku przyznało się 82 procent ankietowanych, podczas gdy w Polsce – tylko 9. Oznacza to, że sama wiedza pracowników o nieprawidłowościach nie zawsze przekłada się na konkretne działania.

    Więcej…