Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów

Subskrypcja

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Przedłużające się obostrzenia, restrykcje i lockdown’y zmuszają nas do poszukiwania nowych sposobów skutecznej komunikacji z klientami. Tą drogą poszła właśnie firma Newell Poland, która stworzyła kanał na Youtube, aby w jak najciekawszej formie komunikować się z nimi.

Założony przez firmę kanał poświęcony jest markom Parker, Waterman, Dymo, Shaprie Paper Mate, Rotring oraz Elmer’s. Jest on dedykowany wszystkim klientom bezpośrednim, dokonującym zakupów w firmie Newell oraz wszystkim klientom pośrednim, którzy zaopatrują się w hurtowniach.

"Za pośrednictwem naszego vloga chcemy informować Państwa o nowościach, promocjach, działaniach oraz przekazywać praktyczne informacje potrzebne w codziennej pracy handlowej." - informuje nas Rafał Foksiński, Sr. Sales Manager Eastern Europe. 

W imieniu firmy Newell serdecznie prosimy o zasubskrybowanie nowego kanału w celu otrzymywania powiadomień o kolejnych odcinkach, które będą publikowane raz w tygodniu.

Pierwszy firm będący powitaniem nowych subskrybentów już jest dostępny i publikujemy go poniżej:Obserwacja kanału pozwoli wszystkim klientom nie tylko na zdobycie rzetelnej wiedzy o nowościach, ale także podzielenie się z nią ze swoimi klientami. W dobie ograniczeń wyłącznie wiedza o rynku jest gwarantem sukcesu każdej z firm w naszej branży. 

Wybrane ogłoszenia

Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Farby pakowane po 500 ml.
5 kolorów zabawy.
Podręczna drukarka etykiet
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Ogromna paczka kredek

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Do odważnych świat należy

    Niedługo mija miesiąc od targów szkolnych organizowanych przez hurtownię ABRO. W dobie koronawirusa takie przedsięwzięcia to rzadkość, tym bardziej dziękujemy właścicielom firmy za zaproszenie. Odziani w maski, zaopatrzeni w środki dezynfekujące spotkaliśmy się z największymi firmami z branży. Oczywiście nie omieszkaliśmy porozmawiać z samą "górą". Tym razem naszym rozmówcą był Marek Roguski.

    Więcej…  
  • Rola gadżetów w budowaniu wizerunku firmy

    Budowanie wizerunku firmy polega na umiejętnym prowadzeniu biznesu zgodnie z założoną koncepcją przedsiębiorstwa, która pozwala ukształtować szereg pozytywnych skojarzeń w świadomości jej odbiorców oraz zbudować długotrwałe relacje z klientami i partnerami biznesowymi. Jaką rolę odgrywają gadżety w budowaniu wizerunku firmy?

    Więcej…