Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z początkiem maja utworzone zostało Stowarzyszenie zrzeszające osoby z branży upominkowej. Głównym założeniem takiej decyzji była chęć stworzenia grupy dla firm, które dzięki wspólnemu celowi będą promować swoje produkty także poza granicami naszego kraju oraz wymieniać doświadczenie z innymi podmiotami. 

Jedną z pierwszych realizacji Stowarzyszenia była organizacja targów branżowych pod nazwą Gift Show Poland 2015. Podczas I edycji targów zorganizowane zostało także I Forum Branży Prezentowej, które dzięki współpracy ze znakomitymi mówcami dało szansę wielu branżystom poznać tajniki skutecznej sprzedaży, savoir vivre'u oraz motywacji i realizacji planów.

Nieodłącznym elementem działalności Stowarzyszenia jest także portal branżowy www.giftspolska.pl, który jest jednym z głównych narzędzi promocji branży.

O ile targi były okazją do osobistych spotkań głównych graczy branżowych z klientami, o tyle portal jest kontynuacją prezentacji nowości produktowych oraz zmian zachodzących w branży. 

Jak informuje Zarząd Stowarzyszenia - portal ma być łącznikiem komunikacyjnym między kolejnymi edycjami targów Gift Show.

- Wszyscy Członkowie Stowarzyszenia, którzy każdego dnia dołączają do naszego grona, mają możliwość nieodpłatnej promocji swoich produktów na naszym portalu - mówi Wiceprezes Stowarzyszenia, Daria Kostera.

Dla przypomnienia: Wszystkie firmy, które wystawiały się na targach Gift Show 2015 za członkostwo przez kolejne 3 lata nie ponoszą żadnych kosztów. Co zyskują dzięki członkostwu?

 • nieodpłatną promocję na portalu www.giftspolska.pl,
 • uczestnictwo w śniadaniach biznesowych,
 • preferencyjne warunki udziału w targach Gift Show Poland 2016, które odbędą się w dniach 19-21 maja 2016 roku,
 • udział w misjach wyjazdowych do Chin
 • pomoc w kontaktach z dostawcami z Dalekiego Wschodu

Plany na dalszy rozwój Stowarzyszenia są wielowymiarowe o czym będziemy na bieżąco informować. Teraz zapraszamy do relacji naszej redakcji z targów Gift Show, podczas których spotkaliśmy się z kilkoma przedstawicielami firm także z branży PBS.


Videoreportaż z targów Gift Show 2015

Kolejna edycja targów: 19-21 maja 2016 roku.

 

Wybrane ogłoszenia

Totalny hit sprzedażowy!!
Ręcznie malowane torebki.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Nowa oferta marki JOVI.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Podręczna drukarka etykiet
Idealna dla dzieci i dorosłych.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Powody, dlaczego należy niszczyć dokumenty drukowane

  Niszczenie papieru i niszczenie dokumentów jest w dzisiejszych czasach bardzo ważne. Istnieją poważne niebezpieczeństwa związane z nieprawidłową utylizacją dokumentów w bezpieczny sposób. Poniżej znajduje się lista powodów, dla których warto zniszczyć poufne dokumenty właśnie w niszczarce.

  Więcej…  
 • Nowy profesjonalny projektor 4K firmy Sony

  Firma Sony wprowadza nowy profesjonalny projektor 4K SXRDTM, przewyższający wszystkie obecne produkty jasnością obrazu. Natężenie emitowanego światła wynosi na środku 23 000 lumenów, a w trybie dużej jasności — do 30 000 lumenów. Model SRX-T423 może być stosowany w systemach 3D z dwoma projektorami. Jest przeznaczony do zastosowań komercyjnych w dużych salach w obiektach rozrywkowych, audytoriach, muzeach, planetariach, symulatorach lotniczych, itp.

  Więcej…