Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dobry start, czyli co należy zrobić, żeby zostać pełnoprawnym użytkownikiem Platformy Corex. Na początek polecamy użycie loginu view i hasła view na http://platforma.corex.pl …  

R jak rejestracja

Platforma to narzędzie spółki Corex do komunikacji z klientami i obsługi ich zamówień. Na początek polecamy użycie loginu view i hasła view na http://platforma.corex.pl, ciekawscy i niezdecydowani mogą w ten sposób zapoznać się z ofertą prezentowaną na Platformie, obejrzeć zdjęcia produktów, poczytać ich opisy… ale żeby zostać pełnoprawnym użytkownikiem Platformy niezbędna jest rejestracja. Proces zaczyna się od akceptacji Regulaminu Platformy i wypełnienia danych firmy, warto zwrócić uwagę na wskazówki w dymkach pojawiające się, gdy wskaźnik myszy najedzie na dane pole do uzupełnienia. Konto na Platformie jest aktywowane po przesłaniu do Corex dokumentów firmowych  i ich weryfikacji. Pracownicy Działu handlowego Corex chętnie pomagają w trudnych momentach, prowadząc za rękę przez poszczególne etapy rejestracji. 


 

Ważne: rejestracja na Platformie umożliwia pełny dostęp do oferty wraz z cenami, pozwala na składanie zamówień, daje możliwość wglądu w ich historię. Umożliwia również składanie ewentualnych reklamacji. Zarejestrowani użytkownicy mogą uczestniczyć w programie bonusowym oraz brać udział w organizowanych konkursach, mogą też korzystać ze specjalnych promocji.  

 

Wybrane ogłoszenia

Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Idealna do domowego biura.
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Nowość w ofercie Rafcom.
5 kolorów zabawy.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Podręczna drukarka etykiet
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Do szkoły - tylko z najlepszymi

    Na rynku znajdujemy naprawdę dużo produktów do szkoły. Jedne lepszej, drugie gorszej jakości. My dziś przyjrzymy się temu najważniejszemu zakupowi - tornistrowi. 

    Więcej…  
  • Jak udekorować biuro na święta?

    Świąteczne dekoracje już od jakiegoś czasu ozdabiają ulice miast czy wnętrza sklepów. Choinki i różnego rodzaju stroiki pojawiają się także w naszych domach. A jak jest z biurami? O tym jak „smacznie” udekorować biuro rozmawiamy z Kingą Dzwonnik, właścicielką firmy Kwiaty dla Biura.
    Więcej…