Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma AWIH rozszerzyła swoją ofertę toreb foliowych zadrukowanych sitodrukiem o tańsze i ładniejsze torby typu DKT. Główne walory nowych produktów to podklejka DKT wzmacniającą torbę w uchwycie na rękę, co eliminuje zmarszczenia oraz zakładka w dolnej części torby 2 x 3,5cm, która tworzy dno torby.

Ponadto producent zadbał także o zgrzewy boczne odcinające bez zmarszczeń, co podnosi estetykę torby. Torba wykonana jest z folii białej mlecznej LDPE (nieszeleszczącej) o grubości 50 lub 55 mikronów i daje możliwość nadruku techniką sitodrukową na gotowej torbie do 8 kolorów (wg skali Pantone). Dodatkowo torby firmy Awih są przyjazne środowisku, dzięki temu, że w 100% mogą być poddane procesowi recyklingu.

W ofercie firmy dostępne są torby o formatach standardowych: 30 x 40 cm w cenie bazowej - 0,21 PLN; 35 x 45 cm (cena bazowa 0,27 PLN oraz 40 x 50 cm (cena bazowa 0,33 PLN).

Jak zapewnia firma - nowe produkty wykonywane są w krótkich terminach realizacji. Ich profesjonalne przygotowanie i realizacja zamówienia gwarantują wysoką jakość w atrakcyjnej cenie.

 

Odsłony: 2338