Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma AWIH rozszerzyła swoją ofertę toreb foliowych zadrukowanych sitodrukiem o tańsze i ładniejsze torby typu DKT. Główne walory nowych produktów to podklejka DKT wzmacniającą torbę w uchwycie na rękę, co eliminuje zmarszczenia oraz zakładka w dolnej części torby 2 x 3,5cm, która tworzy dno torby.

Ponadto producent zadbał także o zgrzewy boczne odcinające bez zmarszczeń, co podnosi estetykę torby. Torba wykonana jest z folii białej mlecznej LDPE (nieszeleszczącej) o grubości 50 lub 55 mikronów i daje możliwość nadruku techniką sitodrukową na gotowej torbie do 8 kolorów (wg skali Pantone). Dodatkowo torby firmy Awih są przyjazne środowisku, dzięki temu, że w 100% mogą być poddane procesowi recyklingu.

W ofercie firmy dostępne są torby o formatach standardowych: 30 x 40 cm w cenie bazowej - 0,21 PLN; 35 x 45 cm (cena bazowa 0,27 PLN oraz 40 x 50 cm (cena bazowa 0,33 PLN).

Jak zapewnia firma - nowe produkty wykonywane są w krótkich terminach realizacji. Ich profesjonalne przygotowanie i realizacja zamówienia gwarantują wysoką jakość w atrakcyjnej cenie.

 

Wybrane ogłoszenia

Idealna dla dzieci i dorosłych.
Totalny hit tego roku.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Jedyny taki zeszyt na rynku 3 w 1
Zestaw pudełek ozdobnych
Nowość w ofercie Rafcom.
Nowość w ofercie Mer-Plus.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Szeroka oferta graficzna.
Poszukiwani handlowcy!!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • RafCom z branżą wrócili z Gran Canaria

    To był 7-dniowy, emocjonujący wyjazd dla 20 osób z naszej branży. Zapowiadany od ponad pół roku finał akcji promocyjnej firmy RafCom, w październiku zeszłego roku dobiegł końca. Wspomnienia październikowych dni w temperaturze + 35 stopni powracają jednak do dziś. 

    Więcej…  
  • CMYK i RBG - czym różnią się przestrzenie barwne

    Przestrzenie kolorystyczne to jeden z tych elementów, które wydają się najbardziej skomplikowane początkującym fotografom. Jeżeli jednak chcemy drukować swoje zdjęcia, zrozumienie różnic między RGB i CMYK znacznie ułatwi nam zadanie. 

    Więcej…