Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma AWIH rozszerzyła swoją ofertę toreb foliowych zadrukowanych sitodrukiem o tańsze i ładniejsze torby typu DKT. Główne walory nowych produktów to podklejka DKT wzmacniającą torbę w uchwycie na rękę, co eliminuje zmarszczenia oraz zakładka w dolnej części torby 2 x 3,5cm, która tworzy dno torby.

Ponadto producent zadbał także o zgrzewy boczne odcinające bez zmarszczeń, co podnosi estetykę torby. Torba wykonana jest z folii białej mlecznej LDPE (nieszeleszczącej) o grubości 50 lub 55 mikronów i daje możliwość nadruku techniką sitodrukową na gotowej torbie do 8 kolorów (wg skali Pantone). Dodatkowo torby firmy Awih są przyjazne środowisku, dzięki temu, że w 100% mogą być poddane procesowi recyklingu.

W ofercie firmy dostępne są torby o formatach standardowych: 30 x 40 cm w cenie bazowej - 0,21 PLN; 35 x 45 cm (cena bazowa 0,27 PLN oraz 40 x 50 cm (cena bazowa 0,33 PLN).

Jak zapewnia firma - nowe produkty wykonywane są w krótkich terminach realizacji. Ich profesjonalne przygotowanie i realizacja zamówienia gwarantują wysoką jakość w atrakcyjnej cenie.

 

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta marki JOVI.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Polska marka artykułów czyszczących.
Ręcznie malowane torebki.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Idealna dla dzieci i dorosłych.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • 14 edycja targów szkolnych w firmie HALIM

    To był wyjątkowy dzień w życiu naszej redakcji. Po kilkuletniej przerwie ponownie z naszą kamerą zawitaliśmy do Częstochowy na targi organizowane przez hurtownię HALIM. Już u progu przywitała nas rodzinna atmosfera Z Anitą Bakir na czele. Kogo jeszcze spotkaliśmy na targach szkolnych Anno Domini 2017? Zobacz w naszym reportażu.

    Więcej…  
  • Action S.A. najlepszych dystrybutorem produktów klienckich Fujitsu w regionie EMEA&I

    Fujitsu nagrodziło ACTION S.A. pierwszym miejscem w konkursie Touch4Business Distributor Award 2015. Kolejna edycja konkursu organizowanego dla dystrybucji przez Fujitsu Technology Solutions dotyczyła okresu listopad 2014 – luty 2015. W konkursie nagrodzono trzech najlepszych dystrybutorów z regionu EMEA&I, którzy w okresie akcji osiągnęli najlepsze wyniki w dynamice i wzroście sprzedaży biznesowych produktów klienckich (stacje robocze, notebooki) Fujitsu.

    Więcej…