Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W dniach 7-8 maja w Zemborzycach Tereszyńskich k/ Lublina odbyła się kolejna Giełda Lubelska organizowana przez firmę Alfa. W tym roku liczba wystawców znacznie wzrosła. Sam hotel Korona na potrzeby corocznej imprezy dobudował kolejne sale, które umożliwiły wystawcom jeszcze lepsze zaprezentowanie swojej oferty.

Jak co roku w targach nie zabrakło także naszej redakcji, która nie omieszkała porozmawiać z uczestnikami.  Dotychczas prezentowaliśmy zdjęcia za pośrednictwem naszego profilu na Facebook'u oraz w naszej galerii. Tym razem prezentujemy film.

Miłego oglądania.


 


Zdjęcia z targów znajdują się na naszym profilu na Facebook'u oraz w galerii na naszej stronie.

 

Wybrane ogłoszenia

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Nowość w ofercie Rozette.
Nowość w ofercie Mer-Plus.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Idealna do domowego biura.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Nowa oferta marki JOVI.
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jak przygotować profesjonalne referencje dla pracownika?

    Obecnie rynek pracy jest dość chwiejny. Z powodu pandemii ludzie tracą pracę. Dlatego warto ich wesprzeć w poszukiwaniu nowego etatu. Gdy pracownik kończy współpracę także z Twoją firmą może poprosić pracodawcę o referencje. Dokument z całą pewnością będzie mu przydatny w przyszłych rekrutacjach -  to najważniejsze potwierdzenie jego CV.

    Więcej…  
  • Jak co roku w KBK

    Wrzesień to dla naszej redakcji nie tylko sezon wzmożonych wyjazdów targowych. To przede wszystkim czas, gdy jak co roku możemy spotkać się ze wszystkimi firmami zrzeszonymi w sieci Konsorcjum Biuro Klub oraz ponownie przekonać się jak zgraną grupę one tworzą.

    Więcej…