Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Laserowe oraz atramentowe wkłady drukujące firmy INKSPOT poddane zostały badaniom i certyfikacji przeprowadzonej przez akredytowaną firmę TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o., będącą liderem na rynku podmiotów uprawnionych do przeprowadzania certyfikacji na zgodność z normami ISO/IEC 19798, ISO/IEC 19752, ISO/IEC 24711, ISO/IEC 24712.

W trakcie audytu oraz w wyniku przeprowadzonych badań parametrów technicznych tuszy i tonerów produkty firmy Inkspot uzyskały zgodność z międzynarodowymi standardami jakości. Audyt obejmował również przegląd systemu zarządzania w przedsiębiorstwie, będącego gwarantem zachowania ciągłości procedur postępowania we wszystkich komórkach organizacji. Przyznany Certyfikat M+T (Monitoring+Testing) stanowi potwierdzenie najwyższej jakości, niezawodności oraz powtarzalności produktu. Poświadcza również, że cały proces produkcji, kontroli jakości, kwalifikacja poddostawców komponentów oraz procedury wejścia materiałów na magazyn, ich weryfikacja pod względem jakościowym a także wyposażenie kontrolno-pomiarowe są nadzorowane przez TÜV oraz realizowane są na najwyższym poziomie.

Jak informuje Wioletta Nadziak, Kierownik Sprzedaży i Marketingu w firmie InkSpot - podjęte działania wzmacniają wizerunek firmy jako odpowiedzialnego partnera, zorientowanego na działania projakościowe oraz ciągły rozwój. Inkspot to partner, któremu możesz zaufać. 

WYSOKA JAKOŚĆ I GWARANCJA WYDAJNOŚCI TONETÓW I TUSZY INKSPOT POTWIERDZONA ZOSTAŁA CERTYFIKATEM WYSTAWIONYM PRZEZ TÜV RHEINLAND

Odsłony: 2633