Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Laserowe oraz atramentowe wkłady drukujące firmy INKSPOT poddane zostały badaniom i certyfikacji przeprowadzonej przez akredytowaną firmę TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o., będącą liderem na rynku podmiotów uprawnionych do przeprowadzania certyfikacji na zgodność z normami ISO/IEC 19798, ISO/IEC 19752, ISO/IEC 24711, ISO/IEC 24712.

W trakcie audytu oraz w wyniku przeprowadzonych badań parametrów technicznych tuszy i tonerów produkty firmy Inkspot uzyskały zgodność z międzynarodowymi standardami jakości. Audyt obejmował również przegląd systemu zarządzania w przedsiębiorstwie, będącego gwarantem zachowania ciągłości procedur postępowania we wszystkich komórkach organizacji. Przyznany Certyfikat M+T (Monitoring+Testing) stanowi potwierdzenie najwyższej jakości, niezawodności oraz powtarzalności produktu. Poświadcza również, że cały proces produkcji, kontroli jakości, kwalifikacja poddostawców komponentów oraz procedury wejścia materiałów na magazyn, ich weryfikacja pod względem jakościowym a także wyposażenie kontrolno-pomiarowe są nadzorowane przez TÜV oraz realizowane są na najwyższym poziomie.

Jak informuje Wioletta Nadziak, Kierownik Sprzedaży i Marketingu w firmie InkSpot - podjęte działania wzmacniają wizerunek firmy jako odpowiedzialnego partnera, zorientowanego na działania projakościowe oraz ciągły rozwój. Inkspot to partner, któremu możesz zaufać. 

WYSOKA JAKOŚĆ I GWARANCJA WYDAJNOŚCI TONETÓW I TUSZY INKSPOT POTWIERDZONA ZOSTAŁA CERTYFIKATEM WYSTAWIONYM PRZEZ TÜV RHEINLAND

Wybrane ogłoszenia

Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Tierra Group poszukuje handlowca!
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Nowe tonery do drukarek Canon.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
5 kolorów zabawy.
Kolor, zabawa i wysoka jakość
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Podręczna drukarka etykiet
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowe mainstreamowe linie produktowe w ofercie firmy Gatis

    Po wyjątkowo kolorowych i dedykowanych głównie młodszym uczniom zeszytach, firma Gatis postanowiła stworzyć linię, która zadowoli starszą grupę odbiorców. Black & Colors to zupełnie nowa stonowana kolekcja zeszytów do języka angielskiego, która już dziś zdobywa swoich wielbicieli.

    Więcej…  
  • Polacy po raz kolejny wybrali jakość marki Activejet

    Badanie Konsumencki Lider Jakości 2019 po raz kolejny wykazało, na które marki stawiają Polacy. Prawie 15,5 tys. respondentów oceniło jakości usług i produktów dostępnych na rodzimym rynku. Jedną z wyróżnionych marek w tym roku ponownie został Activejet.

    Więcej…