Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Subskrypcja

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Założona w 1975 roku firma Hopax zajmuje się produkcją karteczek samoprzylepnych pod marką Stick’n. Od tego czasu Hopax stał się drugim na świecie pod względem wielkości producentem karteczek samoprzylepnych. Firma Stick’n od początku istnienia co roku, 7% zysku inwestuje w rozwój i technologie. Dzięki tym inwestycjom udało im się stworzyć wiele innowacyjnych produktów, które są chronione ponad 20 patentami na większości rynków na świecie.

Markę Stick’n na rynek polski w 2003 roku wprowadziła firma Corex a od ubiegłego roku jej dystrybucją zajmuje się jej siostrzana firma CX dystrybucja. Dzięki dobrej współpracy producenta i dystrybutora, marka Stick’n jest już bardzo dobrze widoczna na naszym rynku i coraz lepiej rozpoznawalna przez końcowych użytkowników.

Najważniejsze grupy produktów, które znajdują się w ofercie firmy to:

HIT SPRZEDAŻOWY czyli notesy 360 stopni Stick’n.

Są to notesy samoprzylepne o wymiarach 76x76mm i 76x127mm z klejem umieszczonym wokół wszystkich krawędzi karteczki. Dzięki temu karteczkę można przyklejać w dowolnej pozycji na wielu różnych powierzchniach. Przyklejona karteczka leży płasko, dzięki czemu jest dobrze widoczna, a jednocześnie trzyma się mocniej i dłużej. Można ją wielokrotnie przyklejać i odklejać bez pozostawiania śladów. Każdy bloczek zawiera 100 karteczek i jest osobno foliowany.


 

Kolejnym HITEM SPRZEDAŻOWY są także notesy samoprzylepne EXTRA STICKY Stick’n. Posiadają one extra mocny klej, dzięki czemu karteczki można przyklejać na wielu nietypowych powierzchniach, takich jak: monitory, deski rozdzielcze samochodów, kartony czy pionowe powierzchnie jak np. ściana.

 

Notesy dostępne są teraz również w formacie 101x101mm w linie. Idealne do dłuższych notatek!


 

Oferta firmy Hopax jest dużo szersza. Na bieżąco będziemy prezentować Państwu kolejne nowości w ofercie firmy CX dystrybucja.

Ważne! Po publikacji każdej informacji na temat hitu sprzedażowego lub nowości 10 pierwszych osób otrzyma próbki danego produktu. 

Bądźcie z nami!

 

Wybrane ogłoszenia

SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Różne kształty, żywe kolory.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Nowa oferta marki JOVI.
Farby pakowane po 500 ml.
Ręcznie malowane torebki.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Udany początek sezonu na targach branżowych we Frankfurcie

    Trzy targi konsumenckie we Frankfurcie - Christmasworld, Paperworld i Creativeworld - z powodzeniem otworzyły nowy sezon biznesowy z tematami przyszłościowymi i najnowszymi trendami. 3.119 wystawców z 68 krajów zainspirowało krajowy i międzynarodowy handel innowacjami z dziedziny sezonowej i świątecznej dekoracji, papieru, materiałów biurowych i artykułów piśmiennych oraz artykułów hobbystycznych, rzemieślniczych i artystycznych.

    Więcej…  
  • Ale jaja!!

    Przed nami Wielkanoc i wielkie przygotowania. Jedną z tradycji, którą osobiście najbardziej lubimy to rodzinne malowanie jajek. Co jeśli gotowanie ich, przygotowywanie i godzenie się na ryzyko ich stłuczenia wprowadza w nas pewną irytację? Mamy na to sposób razem z marką JOVI.

    Więcej…