Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jak co roku nasz magazyn wsparł akcję charytatywną BajkOLAndia, której pomysłodawczynią i organizatorką jest Aleksandra Mikołajczyk, aktorka znana m.in. z serialu „Na wspólnej”. Akcja  przyciągnęła do Centrum Zdrowia Dziecka liczną publiczność. Wśród przybyłych gości, którzy 25 kwietnia dołączyli do IV edycji, znaleźli się m.in. Marta Kielczyk, Agnieszka Wielgosz, Jadwiga Gryń, Władysław Grzywna, dzieci, uczniowie Międzynarodowej Szkoły Argonaut, pacjenci CZD i rodzice.

25 kwietnia sala widowiskowa w Centrum Zdrowia Dziecka zamieniła się w bajkowy świat pełen dziecięcej radości, gdzie zdrowe dzieci bawiły się wspólnie z chorymi. Zaproszeni goście, którzy zasiedli na widowni mogli zobaczyć spektakl teatralny, występ wokalny i taneczny w wykonaniu dzieci z międzynarodowej szkoły Argonaut, a także pokaz mody. To był prawdziwy rollercoster emocji i atrakcji.

Najpierw na deskach teatralnych wystąpili mali aktorzy, którzy do wydarzenia przygotowywali się pod czujnym okiem Aleksandry Mikołajczyk na prowadzonych przez nią zajęciach aktorskich. Swoje umiejętności zaprezentowali w spektaklu opartym o wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Następnie wszystkich swym śpiewem zaczarowała i wzruszyła do łez gimnazjalistka Zuzanna Madej a radości i uśmiechu dostarczył popis taneczny młodych tancerzy przygotowany pod opieką Pauliny Tomkalskiej.Tegoroczne Ambasadorki: Marta Kielczyk oraz Agnieszka Wielgosz w towarzystwie Team'u Bajkolandii


 

Finałowym punktem programu był pokaz mody najnowszej kolekcji marki dla dzieci Vippi Design, w którym w roli modelek wystąpiły wspólnie uczennice szkoły Argonaut i pacjentki Centrum Zdrowia Dziecka. Zapewniło to zarówno zgromadzonym rodzicom, jak i występującym początkującym modelkom wiele radości.

Całej imprezie towarzyszył poczęstunek przygotowany przez firmę Oskroba i Evita, a także loteria fantowa, która podobnie jak cała akcja, nie zakończyła się w sobotę. W ramach kontynuacji odbędzie się jej druga odsłona – BajkOLAndia Bis. Wydarzenie będzie miało miejsce 23 maja w godz. 13.00-17.00 w Międzynarodowej Szkole Argonaut podczas jubileuszu 5-lecia międzynarodowych placówek ARGONAUT. W tej loterii fantowej każdy będzie mógł wziąć udział, wylosować bardzo atrakcyjne i wartościowe upominki i być pewnym wygranej, bo tu każdy los wygrywa! Zebrane w ten sposób środki zostaną przekazane na wsparcie uzdolnionych dzieci, organizację otwartych warsztatów kaligraficznych w Centrum Zdrowia Dziecka i Muzeum Literatury w Warszawie a także wsparcie Ogólnopolskiego Konkursu Ładnego Pisania.


 

Tegoroczne ambasadorki akcji: Marta Kielczyk i Agnieszka Wielgosz

z organizatorką wydarzenia - Aleksandrą Mikołajczyk 


 

Ambasadorkami wydarzenia były Marta Kielczyk i Agnieszka Wielgosz, które po występach scenicznych wraz z Aleksandrą Mikołajczyk odwiedziły pacjentów na oddziałach Kliniki Kardiochirurgii i Kliniki Okulistyki, którzy nie mogli zasiąść na widowni.

Pamiętajmy o tym, że BajkOLAndia to akcja cykliczna, której celem jest pomoc różnym dzieciom, dlatego też współpracuje co roku z określoną fundacją. W 2012 roku była to fundacja Jolanty Kwaśniewskiej Porozumienie Bez Barier. W kolejnych edycjach akcję wspierały: Fundacja Mam Serce i Fundacja Przyjaciółka. Natomiast w tym roku nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Kreatywny Instytut Promocji Idei.

Tegorocznymi współorganizatorami akcji są Międzynarodowa Szkoła Argonaut i Centrum Zdrowia Dziecka.

Natomiast w tym roku partnerami wydarzenia zostały firmy: ASA, Vippi Design, Luminosfera, Venis.pl, Skin Institute, Kod, Oscrobia, Zulana, Dermamedic Palace, Salon Rubia, Nessi, Panache, Loft You, Pole Position, Colway, Venis, My Organics, Oskroba, Agurrola Dance Studio.

Strona akcji: www.bajkOLAndia.com.pl

Fanpage akcji: https://www.facebook.com/BajkOLAndia 

PATRONAT MEDIALNY: scann.R


W związku z loterią fantową organizowaną w dniu 23 maja zapraszamy firmy z naszej branży do wsparcia akcji.
Każda rzecz może przyczynić się do uśmiechu najmłodszych. Warto pomagać!
Firmy zainteresowane pomocą proszone są o kontakt z redakcją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Wybrane ogłoszenia

Ręcznie malowane torebki.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Nowa oferta marki JOVI.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Papier czy e-papier? Trzy powody, dla których warto czytać e-booki

    Czy cyfrowa książka może być lepsza od papierowej, pachnącej farbą drukarską? Oczywiście, ale tylko pod warunkiem, że na chwilę zapomnimy o sentymentach. Jeśli nam się to uda, okaże się, że możemy czytać w bardziej komfortowych warunkach.

    Więcej…  
  • Dlaczego powinieneś zostać w swojej strefie komfortu?

    Wszyscy wokół powtarzają jak mantrę „Porzuć swoją strefę komfortu!”, „Wyjdź ze swojej strefy komfortu!”, „Opuść swoją strefę komfortu!” twierdząc, że to niezbędny warunek rozwoju, cena którą trzeba zapłacić za wykonywanie kroków we właściwą stronę. Serio!? Naprawdę?!

    Więcej…