Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

17 kwietnia w hotelu "Q Hotel" we Wrocławiu odbyło się spotkanie jubileuszowe firmy Partner Papes Sp. z o.o., która w tym roku świętowała swoje 25-lecie działalności. W spotkaniu nie zabrakło największych dostawców, udziałowców Kompanii Biurowej oraz pracowników. Sercem z wszystkimi gośćmi była także nasza redakcja.

Impreza z okazji 25-lecia funkcjonowania na rynku zorganizowana została przez Gospodarza - firmę Partner Papes wraz z najważniejszymi partnerami z branży artykułów biurowych i eksploatacyjnych. Podcza spotkania nie zabrakło także warsztatów szkoleniowych dla kluczowych Klientów. Spotkanie odbyło się 17 kwietnia 2015 r. w hotelu "Q Hotel" we Wrocławiu. Jak informuje Sebastian Bigos, Viceprezes, było one dla firmy Partner Papes niezwykle ważnym wydarzeniem - podsumowaniem dwudziestopięciolecia działalności na rynku polskim.

Podczas spotkania klienci mogli poszerzyć swoją wiedzę w zakresie szerokiej oferty, przetestować i sprawdzić jak funkcjonują wybrane produkty, a dostawcy zaprezentować swoją ofertę w ciekawy i nietuzinkowy sposób. W imieniu redakcji magazynu scann.R życzymy dalszych sukcesów!

Dostawcy


Z Prezesem Kompanii Biurowej - Wojciechem Bednarz


Pracownicy firmy Partner Papes


Pracownicy z Gwiazdą - Alicją Janosz


Tort Jubileuszowy

Odsłony: 5035