Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

17 kwietnia w hotelu "Q Hotel" we Wrocławiu odbyło się spotkanie jubileuszowe firmy Partner Papes Sp. z o.o., która w tym roku świętowała swoje 25-lecie działalności. W spotkaniu nie zabrakło największych dostawców, udziałowców Kompanii Biurowej oraz pracowników. Sercem z wszystkimi gośćmi była także nasza redakcja.

Impreza z okazji 25-lecia funkcjonowania na rynku zorganizowana została przez Gospodarza - firmę Partner Papes wraz z najważniejszymi partnerami z branży artykułów biurowych i eksploatacyjnych. Podcza spotkania nie zabrakło także warsztatów szkoleniowych dla kluczowych Klientów. Spotkanie odbyło się 17 kwietnia 2015 r. w hotelu "Q Hotel" we Wrocławiu. Jak informuje Sebastian Bigos, Viceprezes, było one dla firmy Partner Papes niezwykle ważnym wydarzeniem - podsumowaniem dwudziestopięciolecia działalności na rynku polskim.

Podczas spotkania klienci mogli poszerzyć swoją wiedzę w zakresie szerokiej oferty, przetestować i sprawdzić jak funkcjonują wybrane produkty, a dostawcy zaprezentować swoją ofertę w ciekawy i nietuzinkowy sposób. W imieniu redakcji magazynu scann.R życzymy dalszych sukcesów!

Dostawcy


Z Prezesem Kompanii Biurowej - Wojciechem Bednarz


Pracownicy firmy Partner Papes


Pracownicy z Gwiazdą - Alicją Janosz


Tort Jubileuszowy

Wybrane ogłoszenia

100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Totalny hit sprzedażowy!!
Ręcznie malowane torebki.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Nowość w ofercie Rafcom.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jak zrobić mandalę z JOVIDECOR Metalic

    Długi, majowy weekend przed nami, więc jest czas na relaks. Dlatego stworzenie dekoracyjnych mandali ze starych płyt CD to chyba idealny plan. Oto kilka oryginalnych rzeczy, które możesz zrobić, podążając za naszą instrukcją na filmie.

    Więcej…  
  • Polak na bieżąco, czyli jak konsumujemy treści informacyjne

    55% Polaków na czytanie wiadomości poświęca od 15 do 45 minut dziennie. Newsy przeglądamy raczej w godzinach popołudniowych  – wynika z raportu upday „Polak na bieżąco, czyli jak konsumujemy treści informacyjne”.

    Więcej…