Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Subskrypcja

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

17 kwietnia w hotelu "Q Hotel" we Wrocławiu odbyło się spotkanie jubileuszowe firmy Partner Papes Sp. z o.o., która w tym roku świętowała swoje 25-lecie działalności. W spotkaniu nie zabrakło największych dostawców, udziałowców Kompanii Biurowej oraz pracowników. Sercem z wszystkimi gośćmi była także nasza redakcja.

Impreza z okazji 25-lecia funkcjonowania na rynku zorganizowana została przez Gospodarza - firmę Partner Papes wraz z najważniejszymi partnerami z branży artykułów biurowych i eksploatacyjnych. Podcza spotkania nie zabrakło także warsztatów szkoleniowych dla kluczowych Klientów. Spotkanie odbyło się 17 kwietnia 2015 r. w hotelu "Q Hotel" we Wrocławiu. Jak informuje Sebastian Bigos, Viceprezes, było one dla firmy Partner Papes niezwykle ważnym wydarzeniem - podsumowaniem dwudziestopięciolecia działalności na rynku polskim.

Podczas spotkania klienci mogli poszerzyć swoją wiedzę w zakresie szerokiej oferty, przetestować i sprawdzić jak funkcjonują wybrane produkty, a dostawcy zaprezentować swoją ofertę w ciekawy i nietuzinkowy sposób. W imieniu redakcji magazynu scann.R życzymy dalszych sukcesów!

Dostawcy


Z Prezesem Kompanii Biurowej - Wojciechem Bednarz


Pracownicy firmy Partner Papes


Pracownicy z Gwiazdą - Alicją Janosz


Tort Jubileuszowy

Wybrane ogłoszenia

Tierra Group poszukuje handlowca!
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
5 kolorów zabawy.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Idealna dla dzieci i dorosłych.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Różne kształty, żywe kolory.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Idealna do domowego biura.
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Oxford, Top 2000, Elba - czyli zmiany, nowości, akcje

    Podczas tegorocznej, wiosennej edycji targów BTS w Kielcach nie mogło oczywiście zabraknąć naszej redakcji. Hurtownia rodzinna, która ma wieloletnie doświadczenie, jednak pod szyldem BTS funkcjonuje dość niedługo, po raz kolejny zaprosiła największych dostawców artykułów szkolnych i biurowych.

    Więcej…  
  • OpenBox przedświąteczny z marką CRESCO

    To pudełko było wyjątkowe, bo świąteczne. Pasjonaci i kolekcjonerzy artykułów piśmiennych mogą się cieszyć. Boxy prezentowe - każde zawiązane na inny sposób elegancką wstążką, różnorodne zestawy, ciekawa kolorystyka. Te Święta w firmie Sadpex będą wyjątkowe.

    Więcej…