Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

ActiveJet Team pozyskał nowego - bardzo ważnego partnera - którym została spółka ORLEN Paliwa. Podpisanie umowy sponsorskiej ze spółką z GK ORLEN -  liderem hurtowej sprzedaży paliw  jest kolejnym krokiem do rozwoju zespołu. 

Współpraca z ActiveJet Team pozwoli nam zbudować szersze kompetencje w zakresie sponsoringu sportu, który stanowi doskonałe narzędzie marketingowe do wsparcia biznesowej działalności spółki. Zaangażowanie we współpracę z polskim, odnoszącym sukcesy w międzynarodowych wyścigach, zespołem kolarskim umożliwi promocję marki ORLEN Paliwa zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju – podkreślił Andrzej Niedbalski, Prezes Zarządu ORLEN Paliwa. 

- Gdy przed rokiem omawiałem plany i wizję naszego zespołu, wiedziałem, że do ich realizacji będziemy potrzebowali poważnego partnera. Bardzo się cieszę z rozpoczętej współpracy ze spółką ORLEN Paliwa. Jestem pewien, że nasze działania, doprowadzą nas do założonego celu, czyli startu w najważniejszych wyścigach na świecie - powiedział Prezes Action S.A. Piotr Bieliński. 

Logo nowego sponsora pojawi się na koszulkach ActiveJet Team już podczas najbliższych startów. Zadowolenia z tego faktu nie krył również dyrektor sportowy Piotr Kosmala: Kolarstwo przeżywa renesans za sprawą coraz większych sukcesów polskich zawodników. Wzrost popularności tej dyscypliny, przełożył się w naszym przypadku na pozyskanie, jakże ważnego do dalszego rozwoju wsparcia. Pojawienie się na koszulkach ActiveJet Team logo ORLEN Paliwa, to z jednej strony powód do dumy, a z drugiej duża odpowiedzialność.  

 


 

Wybrane ogłoszenia

Farby pakowane po 500 ml.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Ręcznie malowane torebki.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Idealna do domowego biura.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowa kolekcja galanterii szkolnej TOP 2000

    Marka Top 2000, producent artykułów szkolnych, już drugi rok z rzędu, konsekwentnie rozszerzając swoje działania o kolejne kategorie produktów, przygotowała dla swoich Klientów szeroką ofertę galanterii szkolnej. Kolekcja obejmuje tornistry i plecaki dla najmłodszych i młodzieży, worki na buty oraz różnego rodzaju piórniki, a wśród nich rozkładane, z klapką, saszetki, tuby oraz dwufunkcyjne piórniko-organizery.

    Więcej…  
  • Videoreportaż z targów Rema Days 2016

    Jeszcze nie opadły emocje RemaDays 2016 a już mamy przyjemność poinformować, że kolejna, 13 edycja Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw odbędzie się w dniach 15-17.02.2017 r. Podobnie jak w tym roku wydarzenie zorganizowane będzie w halach targowych Warsaw EXPO w Nadarzynie. A jak było w tym roku? Zapraszamy do videoreportażu.

    Więcej…