Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Branżowe organizacje członkowskie pozwalają konsolidować się w grupy firmom, które następnie mogą wywierać wpływ na istotne rzeczy dla branży.  Jedną z takich organizacji jest PIAP i w tej grupie nie powinno zabraknąć firmy GHIMEL , biura przedstawicielskiego na Polskę jednego z największych europejskich dystrybutorów artykułów promocyjnych firmy SIPEC SpA z Włoch.

- Otwarcie biur pozwoli polskim agencjom reklamowym na łatwiejszy dostęp do produktów marki SIPEC , a tym samym możliwość poszerzenia swojej oferty – mówi Rafał Gromelski właściciel firmy GHIMEL.

Firma GHIMEL jest wyłącznym przedstawicielem firmy SIPEC SpA z siedzibą w Mediolanie na Polskę. SIPEC to jeden z czołowych dostawców produktów reklamowych w Europie. Firma posiada dział zakupów  w Chinach, który pozwala na kontrolę procesu produkcji oferowanych artykułów, a także dzięki niemu ma bezpośredni dostęp do nowych i intersujących produktów, które następnie trafiają do wydawanego co roku katalogu. Prezentowana oferta to przekrój wszystkich podstawowych grup produktów oferowanych na rynku reklamowym przeznaczonych do znakowania. Bogata oferta oraz konkurencyjne ceny  są jednymi z wielu atutów dystrybutora. Dostawy na terenie Europy są realizowane z dwóch magazynów mieszczących się na terenie Włoch. W celu usprawnienia obsługi klientów z Polski firma SIPEC  zdecydowała się na otworzenie biura handlowego w Warszawie i w tym celu została powołana firma GHIMEL, prowadzona przez Rafała Gromelskiego, której zadaniem będzie realizacja zleceń oraz obsługa sprzedażowa klientów. Zarówno firma SIPEC jak i GHIMEL  obsługują wyłącznie agencje reklamowe i inne podmioty pośredniczące w obrocie produktami reklamowymi. 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy 140 firm Członkowskich. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

 

Wybrane ogłoszenia

To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Nowość w ofercie Rafcom.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
5 kolorów zabawy.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Listopadowe wydanie RemaTV Flesz – najnowsze informacje z branży

    W RemaTV Flesz są prezentowane wybrane, najważniejsze wydarzenia w branży reklamowej i poligraficznej. Co znajdziecie Państwo w najnowszym wydaniu?

    Więcej…  
  • Powiedz mi, jak piszesz, a powiem Ci, kim jesteś…

    Jakkolwiek zaskakująco może to wyglądać w naszym cyfrowym świecie, odręczne pismo, lub raczej jego analiza jest nadal cennym narzędziem w wielu obszarach, takich jak rekrutacja, jak również sztuka i prawo. Od kształtu liter do umiejscowienia tekstu na stronie, stopnia nacisku długopisu oraz standardu pisowni i gramatyki, nasze odręczne pismo mówi innym o głównych aspektach naszej osobowości. Więc, czy jesteś gotowy sięgnąć w głąb sekretów swojego pisma?

    Więcej…