Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma Manta S.A. - oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej poinformowała o zawarciu umowy partnerskiej z serwisem Cinkciarz.pl, na mocy której obie firmy podejmą się realizacji wspólnych działań promocyjno-marketingowych.

Już niebawem na wszystkich nowych urządzeniach firmy Manta, takich jak tablety czy smartfony pojawi się preinstalowana aplikacja mobilna serwisu Cinkciarz.pl, a dla klientów, którzy w trakcie współpracy obu firm zakupią sprzęt Manty przygotowano dodatkowy i bardzo atrakcyjny pakiet w postaci kuponów promocyjnych uprawniających do zniżek przy  wymianie walut za pośrednictwem serwisu.  Obie firmy planują także przeprowadzenie m.in. kampanii promocyjnej skierowanej do klientów Cinkciarz.pl oraz osób śledzących profil serwisu na Facebooku.

- Urządzania mobilne stały się nieodłączną częścią dokonywanych na co dzień czynności, w tym również wymiany walut. Klient naszego serwisu jest klientem korzystającym z urządzeń mobilnych - partnerstwo serwisu Cinkciarz.pl oraz firmy Manta opiera na się  więc na mocnym fundamencie, którym jest wspólna grupa docelowa - zaznacza Kamil Sahaj, Marketing Manager Cinkciarz.pl 

To, co wyróżnia smartfony i tablety Manta spośród innych dostępnych na rynku urządzeń, to właśnie dodatkowe korzyści dla klientów wynikające z zakupu produktów Manta. Niewątpliwie dla większości z nich, uzyskanie konkurencyjnego kursu wymiany walut na wymarzone wakacje lub obniżenie raty kredytu w walucie obcej jest bardzo znaczącym bonusem. -  dodaje Katarzyna Śliwińska, Marketing&PR Manager Manta S.A.

 

Wybrane ogłoszenia

Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Podręczna drukarka etykiet
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Różne kształty, żywe kolory.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Ogromna paczka kredek

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Wysoko-wydajne i ekologiczne drukarki i urządzenia wielofunkcyjne

    Urządzenia z nowej, rozszerzonej oferty drukarek i MFP mono A4 od Oki zapewniają wysoką prędkość wydruku oraz wyjątkowe, przyjazne środowisku i efektywne kosztowo rozwiązania dla przedsiębiorstw każdej wielkości.

    Więcej…  
  • CMYK i RBG - czym różnią się przestrzenie barwne

    Przestrzenie kolorystyczne to jeden z tych elementów, które wydają się najbardziej skomplikowane początkującym fotografom. Jeżeli jednak chcemy drukować swoje zdjęcia, zrozumienie różnic między RGB i CMYK znacznie ułatwi nam zadanie. 

    Więcej…