Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Krakowska firma Amex - z 30-letnim doświadczeniem w branży PBS - w połowie czerwca przejęła całkowitą dystrybucję produktów marki Faber-Castell. Zgodnie z informacją, która ukazała się na stronie firmy, AMEX został wyłącznym dystrybutorem marki FABER-CASTELL w Polsce.

Firma Amex Stationery Sp. z o.o., jeden z liderów branży biurowo-szkolnej w Polsce, została wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów Faber-Castell, najstarszego, założonego w 1761 roku i jednego z największych na świecie producentów artykułów do pisania, rysowania i malowania. Faber-Castell co roku sprzedaje ponad 2 miliardy wysokiej jakości ołówków i kredek, pretendując do miana lidera w produkcji tych produktów na świecie. Marka ma swoich reprezentantów w 120-tu krajach i posiada 20 organizacji ze statusem dystrybutora na całym świecie. Od ośmiu pokoleń Faber-Castell pozostaje w rękach tej samej rodziny. Z małego zakładu rzemieślniczego rozwinął się w międzynarodową grupę, posiadającą na całym świecie aż 14 zakładów produkcyjnych, w tym w tak egzotycznych miejscach, jak Chile, Indonezja, Malezja, czy Kostaryka, zatrudniając przy tym w nich ponad 7000 pracowników. Faber-Castell cieszy się najwyższym poważaniem, ponieważ do swojej produkcji wykorzystuje wysokiej jakości surowce, a sama firma stawia na najwyższe wymagania dotyczące kontroli jakości. Jest to dewiza popularnych produktów dla najmłodszych czyli serii Playing & Learning, wyróżniającej się czerwoną kolorystyką opakowań oraz produktów do prac biurowych, czyli serii Office, w tym niezwykle innowacyjnej i eleganckiej serii GRIP - charakteryzującej się trójkątnym kształtem i opatentowaną przez firmę powierzchnią. Te same założenia spełnia seria dla artystów Art & Graphic, realizująca oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Do tego grona należy zaliczyć również eleganckie instrumenty piśmienne serii Design, stanowiące kwintesencję stylu i elegancji w pisaniu.

Zapraszamy do lektury wspólnego komunikatu firmy Amex Stationery oraz FABER-CASTELL.

Źródło: www.amex.krakow.pl

- Jestem przekonany, że to wydarzenie jest krokiem milowym zarówno dla firmy Amex jak i dla marki FABER-CASTELL w naszym kraju. Wierzę w rozwój owocnej współpracy z naszymi klientami.- skonstatował wydarzenie Artur Romanowski Prezes Zarządu Amex Stationery Sp. z o.o.

 

Wybrane ogłoszenia

Idealna do domowego biura.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Zestaw pudełek ozdobnych
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Ręcznie malowane torebki.
Nowość w ofercie Rafcom.
Firma Milan poszukuje handlowca!!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Pomóżmy naszej koleżance z branży! Nasz 1 % może zdziałać cuda!

    Właśnie dlatego, że to portal branżowy, nie możemy pominąć szczególnie takich informacji. Dla nas ten 1% nic nie znaczy. Dla Emilii znaczy życie!

    Więcej…  
  • Po co komu trójkątne kredki, ołówki i...

    Jeśli jesteś rodzicem to zapewne doświadczyłeś okresu w życiu Twojego dziecka, w których wykazywało ono nadzwyczajną aktywność w rysowaniu. Wiecie, po czym poznać dom, w którym jest maluch? Oczywiście po ścianach, chociaż osobiście takiego doświadczenia nie mam, bo mój syn od razu rozpoczął swoją artystyczną edukację od podłogi, na której permanentnym markerem narysował "mamusię".

    Więcej…