Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Krakowska firma Amex - z 30-letnim doświadczeniem w branży PBS - w połowie czerwca przejęła całkowitą dystrybucję produktów marki Faber-Castell. Zgodnie z informacją, która ukazała się na stronie firmy, AMEX został wyłącznym dystrybutorem marki FABER-CASTELL w Polsce.

Firma Amex Stationery Sp. z o.o., jeden z liderów branży biurowo-szkolnej w Polsce, została wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów Faber-Castell, najstarszego, założonego w 1761 roku i jednego z największych na świecie producentów artykułów do pisania, rysowania i malowania. Faber-Castell co roku sprzedaje ponad 2 miliardy wysokiej jakości ołówków i kredek, pretendując do miana lidera w produkcji tych produktów na świecie. Marka ma swoich reprezentantów w 120-tu krajach i posiada 20 organizacji ze statusem dystrybutora na całym świecie. Od ośmiu pokoleń Faber-Castell pozostaje w rękach tej samej rodziny. Z małego zakładu rzemieślniczego rozwinął się w międzynarodową grupę, posiadającą na całym świecie aż 14 zakładów produkcyjnych, w tym w tak egzotycznych miejscach, jak Chile, Indonezja, Malezja, czy Kostaryka, zatrudniając przy tym w nich ponad 7000 pracowników. Faber-Castell cieszy się najwyższym poważaniem, ponieważ do swojej produkcji wykorzystuje wysokiej jakości surowce, a sama firma stawia na najwyższe wymagania dotyczące kontroli jakości. Jest to dewiza popularnych produktów dla najmłodszych czyli serii Playing & Learning, wyróżniającej się czerwoną kolorystyką opakowań oraz produktów do prac biurowych, czyli serii Office, w tym niezwykle innowacyjnej i eleganckiej serii GRIP - charakteryzującej się trójkątnym kształtem i opatentowaną przez firmę powierzchnią. Te same założenia spełnia seria dla artystów Art & Graphic, realizująca oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Do tego grona należy zaliczyć również eleganckie instrumenty piśmienne serii Design, stanowiące kwintesencję stylu i elegancji w pisaniu.

Zapraszamy do lektury wspólnego komunikatu firmy Amex Stationery oraz FABER-CASTELL.

Źródło: www.amex.krakow.pl

- Jestem przekonany, że to wydarzenie jest krokiem milowym zarówno dla firmy Amex jak i dla marki FABER-CASTELL w naszym kraju. Wierzę w rozwój owocnej współpracy z naszymi klientami.- skonstatował wydarzenie Artur Romanowski Prezes Zarządu Amex Stationery Sp. z o.o.

 

Wybrane ogłoszenia

Wesołe hitowe emotikonkiWesołe hitowe emotikonki
Sprzedam22 (sugerowana cena detaliczna) PLN
Hitowe Emotikonki to obecnie najprzyjemniejszy pre ...
Ceramiczna skarbonka w kształcie świnki.
Kubek dla TatyKubek dla Taty
Sprzedam29,99 zł - sugerowana cena detaliczna PLN
Kubek dla każdego faceta.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Elegancka kolekcja do biura i szkoły.
Upominek dla wyjątkowej osoby.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Kredki marki Faber - Castell
Nowa oferta marki JOVI
Kreatywna zabawa dla każdego.
5 kolorów zabawy.
Praca w centrum Wrocławia

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Targi RemaDays Warsaw 2020 za nami!

    12 lutego rozpoczęła się, 16. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. Podczas 3 dni centrum wystawiennicze Ptak Warsaw Expo stało się miejscem licznych spotkań przedstawicieli z branży reklamowej, areną wymiany cennych doświadczeń i prezentacji najnowszych osiągnięć, produktów oraz technologii w 3 profesjonalnych sektorach targowych. Już pierwszy dzień pokazał, jak dużym zainteresowaniem cieszy się jedna z największych imprez wystawienniczych z branży reklamy i druku.

    Więcej…  
  • VIII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS: Transformacja - nowe podejście do biznesu

    Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu, wydawca czasopisma „Businesswoman & life” zapraszają na VIII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS, który odbędzie się 1-2 grudnia 2017 r. (piątek i sobota), w godzinach 10.00-17.00, w hotelu SANGATE przy ul. 17 stycznia 32 w Warszawie.

    Więcej…