Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Krakowska firma Amex - z 30-letnim doświadczeniem w branży PBS - w połowie czerwca przejęła całkowitą dystrybucję produktów marki Faber-Castell. Zgodnie z informacją, która ukazała się na stronie firmy, AMEX został wyłącznym dystrybutorem marki FABER-CASTELL w Polsce.

Firma Amex Stationery Sp. z o.o., jeden z liderów branży biurowo-szkolnej w Polsce, została wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów Faber-Castell, najstarszego, założonego w 1761 roku i jednego z największych na świecie producentów artykułów do pisania, rysowania i malowania. Faber-Castell co roku sprzedaje ponad 2 miliardy wysokiej jakości ołówków i kredek, pretendując do miana lidera w produkcji tych produktów na świecie. Marka ma swoich reprezentantów w 120-tu krajach i posiada 20 organizacji ze statusem dystrybutora na całym świecie. Od ośmiu pokoleń Faber-Castell pozostaje w rękach tej samej rodziny. Z małego zakładu rzemieślniczego rozwinął się w międzynarodową grupę, posiadającą na całym świecie aż 14 zakładów produkcyjnych, w tym w tak egzotycznych miejscach, jak Chile, Indonezja, Malezja, czy Kostaryka, zatrudniając przy tym w nich ponad 7000 pracowników. Faber-Castell cieszy się najwyższym poważaniem, ponieważ do swojej produkcji wykorzystuje wysokiej jakości surowce, a sama firma stawia na najwyższe wymagania dotyczące kontroli jakości. Jest to dewiza popularnych produktów dla najmłodszych czyli serii Playing & Learning, wyróżniającej się czerwoną kolorystyką opakowań oraz produktów do prac biurowych, czyli serii Office, w tym niezwykle innowacyjnej i eleganckiej serii GRIP - charakteryzującej się trójkątnym kształtem i opatentowaną przez firmę powierzchnią. Te same założenia spełnia seria dla artystów Art & Graphic, realizująca oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Do tego grona należy zaliczyć również eleganckie instrumenty piśmienne serii Design, stanowiące kwintesencję stylu i elegancji w pisaniu.

Zapraszamy do lektury wspólnego komunikatu firmy Amex Stationery oraz FABER-CASTELL.

Źródło: www.amex.krakow.pl

- Jestem przekonany, że to wydarzenie jest krokiem milowym zarówno dla firmy Amex jak i dla marki FABER-CASTELL w naszym kraju. Wierzę w rozwój owocnej współpracy z naszymi klientami.- skonstatował wydarzenie Artur Romanowski Prezes Zarządu Amex Stationery Sp. z o.o.

 

Wybrane ogłoszenia

Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Genialna książka dla dziewczynek.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Dostępny w 7 kolorach.
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Zestaw Kreatywny od ROZETTE

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowy produkt marki Cleverton w walce z bakteriami i wirusami!

    Linia produktów Cleverton przeznaczona jest do czyszczenia sprzętu elektronicznego. Wśród nich znajdują się płyny i pianki do ekranów LCD, preparaty do czyszczenia obudów wszystkich urządzeń biurowych oraz sprężone powietrze, które pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc w każdym urządzeniu. Kompleksowa pielęgnacja i czyszczenie sprzętu elektronicznego to hasło przewodnie dla wszystkich produktów Cleverton. Zatem czym jest nowy produkt? Do czego jest przeznaczony?

    Więcej…  
  • Idealna zabawa z JOVI

    Kreatywne spędzanie czasu to trend, który zauważalny już jest nie tylko podczas specjalnych kółek plastycznych czy też w czasie obowiązkowych zajęć w szkole. W dobie zawładniętego przez urządzenia mobilne świecie, co raz częściej docenia się ręczne prace. Na szczęście mimo rosnącego pokolenia Y, dla którego przede wszystkich tablet tudzież smartfon jest najlepszym przyjacielem widać ogromne zainteresowanie bardziej aktywnym spędzaniem czasu.

    Więcej…