Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

PIAP to ludzie. Ludzie którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie poświęcając własny komfort, jednocześnie ryzykując dorobek swojego życia. PIAP to wiedza praktyków, którzy doskonale wiedzą jak powinna wyglądać gospodarcza rzeczywistość w której pracujemy, żyjemy i której jesteśmy fundamentem. PIAP jest zatem sumą doświadczenia wszystkich jej członków. To ogromne doświadczenie chcę wykorzystać w pracy dla PIAP – mówi Tomasz Chwiłowicz nowy Prezes Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych

I-szym Wiceprezesem PIAP po raz kolejny została Magda Owczarska z firmy CiTRON,                            

II- Wiceprezesem został Zbigniew Grzeszczuk – Mid Ocean Brands Polska. 

W skład nowego Zarządu PIAP kadencja 2014-2016 weszli: Edyta Lisowska Eblis B&L, Anna Roszczak-Asgard, Agnieszka Sędzikowska-Wlazło-Ritf Advnet Polska, Artur Ogiegło- Artigraf oraz Maciej Dembiński –Rosnowski Gift. Członkowie zrzeszeni w Izbie jednogłośnie zaakceptowali plan działań PIAP na rok 2014/2015, który obejmuje m.in. takie działania jak:  

- wprowadzenia rekomendacji dla Agencji Reklamowych zrzeszonych w Izbie, w postaci certyfikatu,

- stworzenie Magazynu PIAP, który będzie dawał czytelnikom sporo wiedzy merytorycznej na tematy związane z prowadzeniem biznesu, jak również zagadnienia związane z branżą artykułów promocyjnych,

- stworzenie kolejnej edycji katalogu Członków PIAP 2015 w wersji polsko-angielskiej,

- działania mające na celu integrację branży: Spotkania Regionalne, Wieczór Branżowy itp.,

- działania mające na celu promocje upominku jako skutecznego narzędzia reklamy.

Podczas zebrania jednogłośnie przyjęto również sprawozdanie finansowe Stowarzyszenia za rok 2013 oraz udzielono absolutorium Zarządowi PIAP za rok 2013. Członkami Komisji Rewizyjnej PIAP kadencja 2014-2016 zostali: Zbigniew Zieliński-AWIH, Iwona Dulińska- Kunszt, Tomasz Barudin – Texet Poland , Zdzisław Kałek- Quo Vadis Polonia.

 

Wybrane ogłoszenia

Ręcznie malowane torebki.
Nowość w ofercie Mer-Plus.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Podręczna drukarka etykiet

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Niekwestionowany lider testu zamienników do drukarek laserowych

    Toner Asarto o symbolu AS-LH226BN został niekwestionowanym liderem testu zamienników do drukarek laserowych, przeprowadzonego przez redakcję magazynu PC World (11/2017).

    Więcej…  
  • Walentynkowe inspiracje w aranżacji wnętrz

    Walentynkowy wieczór to znakomita okazja, by pokazać najbliższej osobie, że jest dla nas wyjątkowa. Nie trzeba zabierać drugiej połówki do wyszukanej restauracji. Warto pokusić się o przygotowanie randki w domowym zaciszu. Trzeba tylko zadbać o romantyczny nastrój podczas wspólnej kolacji. Z pewnością pomoże nam w tym delikatna muzyka oraz odpowiednia aranżacja wnętrza za pomocą światła.

    Więcej…