Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wychwytując trendy pojawiające się w kulturze masowej, na wybiegach mody czy w stylistyce wystroju wnętrz oraz obserwując szeroko pojęte nastroje społeczne, Instytut Pantone dokonuje wyboru koloru roku który będzie w pewien sposób ilustrował nasze postrzeganie świata oraz definiował estetykę barw w wielu obszarach wzornictwa, projektowania i komunikacji marketingowej. Na rok 2024 wybrano Peach Fuzz (13-1023), lekki, owocowy ton, przywołujący spokój, łagodność i ukojenie.

Peach Fuzz to kolor, który wywołuje uczucia życzliwości i czułości, symbolizując troskę, dzielenie się, wspólnotę i współpracę. Czerpiąc ukojenie z Peach Fuzz, odnajdujemy wewnętrzny spokój, co wpływa na nasze dobre samopoczucie. Jest to kolor będący zarówno ideą, jak i uczuciem, budzący nasze zmysły do ciepła i komfortu dotyku. Delikatny, lecz słodki i lekki, Peach Fuzz symbolizuje nową nowoczesność.

Kubek 375ml PANTONE MUG Kolor Roku 2024 PANTONE 13-1023 Peach Fuzz + opakowanie ozdobne - Mantecodesign

Peach Fuzz to kolor, który można wykorzystać w różnych przestrzeniach i stylach. W domu może być zastosowany na ścianach, meblach, dodatkach czy tekstyliach. W biurze może stworzyć przytulną i przyjazną atmosferę. W sklepach może przyciągnąć uwagę klientów i podkreślić ich dobre samopoczucie.

Oto kilka pomysłów na wykorzystanie koloru Peach Fuzz w aranżacji wnętrz:

 • Ściany: Peach Fuzz może być wykorzystany jako akcent na jednej ze ścian, aby ocieplić wnętrze i nadać mu przytulnego charakteru. Można go również pomalować na wszystkie ściany, aby stworzyć spójną i harmonijną przestrzeń.

 • Meble: Peach Fuzz może być wykorzystany do pomalowania mebli, aby dodać im ciepła i przytulności. Można go również wykorzystać do obicia sofy, krzeseł czy foteli, aby stworzyć bardziej luksusowy i elegancki wygląd.

 • Dodatki: Peach Fuzz może być wykorzystany do dekoracji wnętrza, aby dodać mu stylu i charakteru. Można go wykorzystać do wyboru zasłon, dywanów, poduszek, artykułów biurowych, szkolnych czy innych dodatków.

  PEACH FUZZ - PANTONE PRZEDSTAWIA KOLOR ROKU 2024
 • Tekstylia: Peach Fuzz może być wykorzystany do wyboru pościeli, ręczników czy innych tekstyliów, aby dodać wnętrzu przytulności i komfortu.

   

Peach Fuzz to kolor, który może być wykorzystany w różnych stylach wnętrzarskich. Dobrze będzie wyglądał zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym, skandynawskim czy boho. Wszystko zależy od tego, jak go zestawimy z innymi kolorami i dodatkami.

Jeśli szukasz koloru, który będzie kojący i uspokajający, Peach Fuzz jest doskonałym wyborem. To kolor, który będzie Ci towarzyszył przez cały rok, dając Ci poczucie spokoju i harmonii.

Wybrane ogłoszenia

Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Ołówek automatyczny.
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Idealne dla domowych artystów.
Fluo marki Main Paper
Dostępny w 7 kolorach.
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Postanowienie noworoczne są przereklamowane?

  Zdecydowana większość nie praktykuje postanowień noworocznych. Nie upatrujemy w nich szansy na realne zmiany. Kojarzą się z szybkim wypaleniem i zawodem. Wśród barier pojawia się poczucie niepotrzebnej presji i percepcja z góry przegranej walki. 

  Więcej…  
 • A my i tak najbardziej kochamy kredę ...

  To były jedyne targi zorganizowane w realu w te wakacje. 5 sierpnia w Zielonce pod Warszawą spotkaliśmy się z zacnym gronem firm z naszej branży. Wśród nich była także firma Hamelin, u której na półkach wypatrzyliśmy kilka fajnych produktów. Część z asortymentu, który jeszcze został pod koniec spotkania wzięliśmy, aby Wam pokazać. 

  Więcej…