Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

- 15-lat minęło jak jeden dzień ? tak jubileusz działalności Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych podsumowuje Katarzyna Wojniak, Dyrektor Generalny PIAP. - Dokładnie 17 lutego 2007 roku zawiązało się stowarzyszenie branżowe zrzeszające producentów, importerów upominków reklamowych, mediów, organizatorów targów branżowych a w późniejszym czasie również i agencji reklamowych. Obecnie PIAP liczy 180 Członków ? godnych zaufania firm i rzetelnych uczestników rynku reklamowego, oferujących produktu i usługi na najwyższym poziomie.

Podczas tegorocznej 17-tej już edycji targów branżowych RemaDays 2022 na stoisku PIAP, drugiego dnia wystawy zorganizowano spotkanie Członków PIAP z okazji mijającego jubileuszu 15-lecia Izby. ? Bardzo dziękujemy za tak liczne odwiedziny, bardzo miło było się z Państwem spotkać, zobaczyć i chwilę porozmawiać, w imieniu Zarządu PIAP bardzo dziękuje za tak liczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów dla Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Głęboko wierzę, że nasza organizacja w dalszym ciągu będzie godnym reprezentantem interesów branży upominków reklamowych - mówi Dyrektor Izby, Katarzyna Wojniak.

Podczas targów RemaDays 2022 promowany i dystrybuowany był najnowszy Katalog PIAP 2022,który jest pigułką wiedzy na temat wszystkich firm Członkowskich oraz produktów i usług jakie Członkowie PIAP oferują. Mamy nadzieję, że nasza publikacja ponownie będzie dla Państwa praktycznym przewodnikiem i cennym narzędziem do szukania partnerów biznesowych.

GALERIA 15-TE URODZINY PIAP NA REMADAYS 2022

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

Wybrane ogłoszenia

Fluo marki Main Paper
Dla chłopca i dziewczynki
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Super miękki notes/pamiętnik Squishy - Jednorożec ...
Nowy wymiar biurowej elegancji!
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Kolekcja STABILO FESTIVAL SPIRIT

    Czas festiwali jest najfajniejszym okresem w roku: imprezy, taniec i zabawa ze znajomymi. Teraz dzięki kolekcji STABILO FESTIVAL SPIRIT te uczucia mogą wszystkim towarzyszyć w szkole czy na uczelni. Modne produkty z unikatowym nadrukiem są świetnym gadżetem dla dzieci i młodzieży lubiących bawić się modą.

    Więcej…  
  • Zabawka - dinozaur zdalnie sterowany groźny dla dzieci

    Przedsiębiorca PEPCO Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w zabawce Dinozaur zdalnie sterowany, Item no. 304848, ORD00240042_01, ORD00240041_01, ORD00240040_01, ORD00240039_01,  wyprodukowanej w Chinach, może dochodzić do blokowania się przełącznika, co może prowadzić do zwarcia w komorze bateryjnej i jej nagrzewania się, a w konsekwencji rozlania się baterii i oparzeń bawiących się dzieci.

    Więcej…