Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z ogromną satysfakcją informujemy, iż sklep internetowy toner-drukarki.pl otrzymał Odznakę Dobrych Cen Dealavo za rok 2021! Została ona przyznana jedynie 5,6% spośród ponad 20 tysięcy przeanalizowanych sklepów internetowych.

Odznaka Dobrych Cen została przyznana przez spółkę Dealavo sklepom internetowym, których oferta jest konkurencyjna cenowo.  Nagrodzonych zostało zaledwie 5,6% przeanalizowanych sklepów. Warunkiem uzyskania Odznaki było posiadanie cen niższych niż średnia rynkowa dla przynajmniej 75% analizowanego asortymentu.

Poziom cen został porównany z pozostałymi ofertami na rynku i zweryfikowany za pomocą narzędzia do śledzenia cen.

Certyfikat Dobrych cen dla Toner-Drukarki

Certyfikat Dobrych cen dla Toner-Drukarki

 


Dealavo to spółka oferująca rozwiązania do analityki e-commerce dla sklepów internetowych i producentów. Specjalizuje się w oprogramowaniu do monitoringu i automatyzacji cen dla e-sklepów oraz rozwiązaniach z zakresu DPSM (Distribution, Pricing, Shelving, Merchandising) dla producentów. Dealavo oferuje swoje usługi na 32 rynkach, współpracując zarówno z międzynarodowymi przedsiębiorstwami, jak i przedstawicielami rynku lokalnego.

Wybrane ogłoszenia

Ogromna paczka kredek
5 kolorów zabawy.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Podręczna drukarka etykiet
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Akademia Rafcom - odc. 9

    Nowy rok sprzyja postanowieniom noworocznym. Warto więc z początkiem stycznia zastanowić się czy nie zacząć oszczędzać na wydatkach eksploatacyjnych swojej drukarki. Tonery i tusze to niestety koszt, który trudno całkowicie wyeliminować w biurze a czasem i w domu. Można go jednak znacznie obniżyć wybierając tańsze zamienniki do naszego urządzenia. Jak się do tego zabrać i jak nie popełnić błędu przy wyborze odpowiedniego tuszu lub tonera radzi nam Regina Telega, Dyrektor Handlowa w firmie Rafcom.

    Więcej…  
  • Zarejestruj się na RemaDays Warsaw 2018

    14. edycja jednych z największych targów reklamowych na świecie RemaDays Warsaw już za nieco ponad 2 miesiące. Targi, podobnie jak w tym roku, odbędą się w halach PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Rozpoczęła się rejestracja dla zwiedzających oraz dystrybucja zaproszeń mailowych. Uruchomiony został live czat, który ułatwi Państwu komunikację. Aby dojechać na targi, organizator zachęca do skorzystania z autobusów RemaDays.

    Więcej…