Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 1 czerwca 2021 roku, na skutek nieszczęśliwego wypadku, zmarł nasz Współpracownik i Przyjaciel śp. Wojciech Bartoszewicz. W styczniu tego roku skończył 51 lat.

Współpracował z zespołem firmy Koh-I-Noor od początku działalności. Wspierał wszystkich pracowników swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wszystkim nam będzie go bardzo brakowało.

W imieniu pracowników firmy Koh-I-Noor oraz naszym redakcyjnym rodzinie i bliskim przekazujemy serdeczne wyrazy współczucia.

Pogrzeb odbędzie się 15 czerwca 2021 we wtorek o godzinie 14:00 na Cmentarzu Wojskowym w Warszawie.
 
Cmentarz Wojskowy
ul. Powązkowska 43/45
01-797 Warszawa


Żegnaj Wojtku [*] i śmigaj dalej na swoim motorze gdzieś tam wysoko w chmurach...

 

Wybrane ogłoszenia

Totalny hit sprzedażowy!!
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Ręcznie malowane torebki.
Totalny hit tego roku.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Firma OKI Europe wprowadza innowację w dziedzinie drukowania

    Cyfrowa drukarka termotransferowa Pro9541WT A3+ zapewnia żywe kolory CMYK + biały bez konieczności wykonywania codziennych konserwacji, dzięki czemu idealnie nadaje się do profesjonalnego drukowania transferów cyfrowych przeznaczonych do różnego typu tekstyliów i twardych powierzchni.

    Więcej…  
  • Akademia Rafcom - odcinek 11

    Z analiz przeprowadzonych przez firmę badawczą International Data Corporation (IDC) wynika, że tusze i tonery kompatybilne mają mniej więcej stały, bo 50-procentowy udział w rynku materiałów eksploatacyjnych, przy zbliżonym udziale wkładów OEM. Jeśli Ty nadal zastanawiasz się nas bardziej ekonomicznym wyborem, zobacz co o tym mówią specjaliści z firmy RafCom.

    Więcej…