Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

- Będzie dobrze Artur...

- Inaczej być nie może...

To ostatnie słowa, jakie od Niego usłyszałam. Niestety dziś do naszej redakcji przyszła najgorsza z możliwych informacji - Artur Piotrowski - wieloletni Dyrektor w firmie WPC, przegrał walkę z rakiem. 

 
Strasznie ciężko przekazywać Wam tę wiadomość. To był Człowiek wyjątkowy, o wielkim sercu, z tak ogromnych spokojem w sobie.
Artur Piotrowski w naszej branży był od zawsze. Zarządzający firmą WPC, aktywny marketingowiec, twórca nowego systemu zarządzania ludźmi. To właśnie dzięki jego pracy firma WPC słynęła z przyjaźni, profesjonalizmu i niesamowitych relacji. Cudowny mąż, ojciec, gitarzysta, w ostatnich latach podbijał rynek muzyczny razem z zespołem Distinct Way jako frontmen znany jako Artur "Dader" Piotrowski. Artur przeżył 46 lat.
Jeśli możecie sobie wyobrazić Anioła w ludzkiej postaci - tak to Artur. Ci, co go znali, potwierdzą każde moje słowo. 
 
Arturze - to nie tak miało być.
 
Droga Branżo. 
Przekazuję tę informację z wielkim bólem. 
 
Pogrzeb Artura oraz nabożeństwo odbędzie się 11 lutego (czwartek) o godzinie 12:00 w Parafii Bł. Edmunda Bojanowskiego, ul. Kokosowa 12, 02-797 Warszawa.
Cmentarz w Pyrach: ul. Farbiarska 30, 02-862 Warszawa.
 
 
 
 
Artur Piotrowski, ? 4.02.2021
 
Arturze, Twoje słowa piosenki dziś są nam wyjątkowo bliskie;
 
"Wszystko w twoich rękach jest,
Nie daj wydrzeć tego, co nadzieje daje nam.
Jeden mały dobry gest, jeden krok, otwarcie drzwi, odwaga zmienia wszystko.
ON jest słaby a twardziela gra, nie daj mu zjeść a zgnije sam.
Zobaczysz jakie to łatwe jest."
~Distinct Way
 
 
 

Wybrane ogłoszenia

Fluo marki Main Paper
Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.
Poszukiwani pracownicy
Idealne dla domowych artystów.
Genialna książka dla dziewczynek.
Nowy wymiar biurowej elegancji!
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Najlepsza licencja tego roku!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Wiosenny home office. O czym warto pamiętać?

    Praca zdalna, mimo że wprowadzono ją na szerszą skalę z uwagi na pojawienie się pandemii, także po jej ustaniu cieszy się coraz większą popularnością. Według badania Hays ponad 50% pracodawców oferuje swoim pracownikom tzw. home office. Wykonywanie obowiązków zawodowych w domowym zaciszu wiąże się z wyższym komfortem i pewną elastycznością. Ponadto pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, które pracownik musiałby poświęcić na codzienne dojazdy do firmy. Wiosna to idealny moment na to, żeby przyjrzeć się swojemu domowemu stanowisku pracy. Na co warto zwrócić szczególną uwagę? Czy można zrobić coś, by uczynić je jeszcze bardziej komfortowym?

    Więcej…  
  • Life Up & Wake Up - konkurs

    29 września to w większości krajów świata Międzynarodowy Dzień Kawy. Napój z palonych, a następnie zmielonych ziaren kawowca święci triumfy szczególnie w krajach arabskich już od ośmiu wieków. W Europie przyjął się w połowie minionego tysiąclecia, a dziś kawę spożywa się chętnie na każdym kontynencie. 29 września niektóre sieci kawiarni częstują swoich klientów darmową kawą lub sprzedają ją w promocyjnej cenie. 

    Więcej…